Hodnocení hráčů

Arsenal 2:0 West Brom

Zdravím všechny příznivce Arsenalu,

na Emirates stadium právě skončila dohrávka šestého kola Premier League. Arsenal v nesnadném utkání nakonec udolal West Brom a snížil náskok týmů ze špičky tabulky.

Brankář

 • 6,0

  Petr se v úvodu po zaváhání Mustafiho blýsknul pěkným zákrokem, kdy střelu Rodrigueze vytáhl na tyčku. V dalším průběhu zápasu spíše mrzl, až na občasné pobídky svých spoluhráčů při zapojení do rozehrávky neměl téměř co na práci. Jednou byl překonán, ale skvěle ho zastoupil Nacho, ostatní pokusy byly buď zblokovány nebo skončily mimo tři tyče, a tak si Petr připisuje pohodovou nulu.

Obrana

 • 6,0

  Výkon bez větších chyb, vyhrával většinu hlavičkových i osobních soubojů. Místy se snažil o přímou rozehrávku, na místo nekonečného prohazování mezi obránci. Nejsem si však úplně jistý, zda mu pozice krajního hráče v obranné řadě úplně stoprocentně vyhovuje. Vnímám ho jako přirozeného lídra a člověka, který diriguje obranu ze středu hřiště.

 • 5,5

  Skhodran v úvodu zápasu obarvil pár vlasů nás fanoušků do šeda. Nejen, že zaspal náběh Rodriguéze, v zápětí ho podivným nejspíš penaltovým zákrokem poslal v zemi. Naštěstí rozhodčí přimhouřil všechno co mohl a následně Petr celou situaci zachránil. V dalším průběhu zápasu se již vyvaroval větších chyb, zahrozil z rohu. V mých očích i díky chybě v úvodu dnes nejslabším obráncem.

 • 6,5

  Nacha už jsme všichni odepsali několikrát, ale v současnosti má slušnou formu. Dokáže svojí obratností vybruslit z těžkých situací, zastavuje míče podivnými akrobatickými zákroky, ale dnes to fungovalo. Navíc vykopl míč z brankové čáry a zabránil jistému gólu. Ačkoliv jsem já osobně k jeho osobě spíše skeptický, dnes musím uznat, že byl nejlepší ze stoperů. A to nejen v defenzívě, ale několikrát se pěkně vydal na výlet i do obrany soupeře.

Záloha

 • 5,5

  Za mě stále slabá podpora ofenzívy, což je teď jeho hlavní úkol. Dozadu příliš povinností neměl, tak bych očekával, že bude pilovat lajnu co to dá, prostoru však na jeho obranu dnes příliš nebylo. Přeci jen si připsal několik slušných centrů, zdá se mi, že opravdu na centrech pracuje a už se mu povede každý třetí a né desátý. V závěru poslal jedovku, kterou obránce West Bromu ztečoval mimo bránu. Vzhledem k jeho fotbalovým schopnostem dnes předvedl spíše průměrný výkon.

 • 5,0

  Granita jsem na hřišti dnes příliš neviděl, v prvním poločase nám hořel střed a West Brom několikrát velmi snadno prošel, což padá zcela určitě částečně na jeho vrub. V poločase druhém se zlepšil, víc se zapojil do hry z čehož však pramenily nepříjemné ztráty. Neviděl jsem žádnou jeho dlouhou připrávku - proč? Jednou natáhl ke střele, ale netrefil, stejně jako při sklepnutí Oliem do velké šance. Granit si do kolonky svých nejlepších zápasů tento určitě nedá.

 • Mohamed Elneny

  6,0

  Naběhal toho spoustu, relativně poctivě si chodil pro míče k obráncům a rozehrával, avšak často mi na jeho výkonu chyběla větší odvaha. Všechno hraje na strašnou jistotu, což je pro oko diváka ubíjející a nudné. Kdyby do své hry zapojil více přímočarosti, moment překvapení, neobvyklé řešení, vzrostl by jeho přínos pro ofenzivní hru. Průměrný výkon.

 • 6,0

  Tank, který v létě přišel z Německa dnes zůstal přibrzděný. Nedostávalo se mu příliš prostoru, a tak nemohl hráčům West Bromu ukázat své ofenzivní choutky. Nicméně v několika situacích se objevil a bylo na něm vidět, jak skvělý má tah na bránu. Jeho přímočarost v mnoha situacích schází většině našeho týmu, fyzická schránka jeho osoby je stvořena pro Premier League, což několikrát potvrdil. Skvělé mít v týmu takového hráče, ale i on dnes spadl do průměrného výkonu.

Útok

 • 5,0

  Aaron hrál dneska často z kraje hřiště, dostal opravdu hodně velkou volnost pohybu na hřišti, byla vidět chuť, touha po gólu, nicméně nebylo to ono. I mu chybí větší troufalost při ofenzivních akcích i větší klid při řešení situací. Někdy chce tak strašně moc, až je to pro tým kontraproduktivní. Připsal si několik ztrát. Jedna z jeho velmi velmi laciných ztrát skončila až na brankové čáře naší brány. V závěru jako tradičně, když dostanou hráči více prostoru, ožil. Za mě však rozhodně nestavět Aarona do ofenzivní trojice týmu, ale do středu zálohy, kde je schopný podat smysluplný výkon. Dnes podprůměr.

 • 7,5

  Letní nákup se Arsenalu začíná vyplácet. Je evidentní, že Arséne koupil skvělého hráče. Velmi kvalitní v hlavičkových soubojích, škoda že jeho prodloužené míče zatím nejsme schopni využívat. Dnes několikrát skvěle zakombinoval, pobavil housličkami, ukázal správný výběr místa při prvním gólu, chladnou hlavu a dobrou kopací techniku při penaltě, skvělé zpracování při téměř třetím gólu. A jak jsem zmiňoval výše, on je jedním z mála hráčů, kteří mají v dresu Arsenalu skutečný tah na bránu. Jen tak dál.

 • 8,0

  MAN OF THE MATCH

  Pár zápasů, dobrých výkonů a Alexis má fanoušky Arsenalu opět na svojí straně. Není divu podává skvělý výkony a ten dnešní si troufám tvrdit byl zatím nejlepší v letošní sezóně. Výrazně snížil procento ztrát, zazděných útoků, atd. V podstatě vše v čem dnes měl prsty Alexis bylo nebezpečné, skvělé přímáky, neuvěřitelný tah na bránu, fantastické individuální schopnosti při přecházení protihráčů. K tomu přidávám naprosto neuvěřitelnou schopnost časovat a umisťovat přihrávky, viz Nacho, Aaron, Laca. Vždy jen sedím a hledím jak ze stoje dokáže jedinou přihrávkou vymazat celou obranu. Jen je škoda, že v zimě s největší pravděpodobností odejde. No co, dnes i přes dva góly Alexandra v mých očích MOTM.

Střídající

 • -

  Už jsem myslel, že Arséne nevystřídá, evidentně přál Lacazattemu hattrick. Přišel na posledních deset minut, několikrát se velmi pohledně zapojil do kombinace. Skvěle sklepával na Xhaku, chytře vysouval Mesuta, víc toho bohužel nestihl. Ve čtvrtek dostane větší porci minut.

 • -

  Z jeho osoby vyzařoval za těch pár minut velký klid, přehled a dle mého i chuť. Rozhodně se těším na jeho další fotbalové kousky a doufám, že alespoň on novou smlouvu podepíše.

 • -

  Pokud má prémie za start v Premier League, tak je vydělal za patnáct vteřin. Kdo ví, třeba i jeho uvidíme ve čtvrtek.

Co dodat na závěr? Ačkoliv to není stále ideální a asi letos ani nebude, zdá se mi, že jsme se vyhrabali z "krize". Oklepali jsme se z nakládačky na Anfield, prodej Oxe se zdá být rychle zapomenutý, odpustili jsme Alexisovi, po několika letech jsme zahráli slušně na Stamford a na oblíbené čtvrté místo ztrácíme bod. Kdo by to byl pár týdnů zpět řekl.

Nedělám si příliš velké iluze, že bysme letos s problémy, které uvnitř klubu jsou, hráli o titul. Nicméně hra okolo našeho oblíbeného čtvrtého fleka a pohledný fotbal našich chlapců mě a možná i některé z Vás letos naplní spokojeností. Nezbývá než doufat, že se pletu a budeme klubům z Manchesteru poctivě dýchat na záda.

Brbci

Komentáře

 1. Ady Su (karma: 197) #1

  Kvalitní hodnocení. S drtivou většinou plně souhlasím. Za mě bych asi jen dal vyšší hodnocení Monrealovi a to i přes fakt, že patřím spíše k jeho kritikům, tak dnes zahrál opravdu výborně. Krom zmíněného zákroku na brankové čáře snad neprohrál souboj a skvěle vyvážel míč a kombinoval. Možná bych šel ještě o něco níž u Granita. Obávám se, že jeho plouživý styl do rozestavení 3-4-3 pasovat nebude. Právě ten fakt, že ve středu hřiště jsou jen dva hráči vyžaduje mnohem větší work rate. Často chybuje a obzvlášť proti silnějším soupeřům tempo nezvládá. K Ramseymu bych ještě dodal, že obě největší šance WBA přišly po jeho totálně nesmyslných chybách. Zkazit nahrávku na dva metry vyžaduje opravdu „um“. Těch ztrát a nelogičností je v jeho hře pořád hrozně moc. Plusové body zaslouží za penaltu, kterou mu ale Nyom dost daroval.

  • Oggy (karma: 367) #1

   K Ramseymu: myslíš chybu v sedmé minutě, kdy přebíral balón do běhu na polovině soupeře? Dá se to vůbec nazvat chybou ? A další chybu v 37 minutě kdy to fakt blbě přihrál, ale někde v oblasti 3/4 hřiště? A co takový El Neny, který nesmyslně ztratil balón kousek od naší brány, akorát z toho nebyla zrovna nebezpečná střela, takže se o tom nemusíme vůbec bavit, že?

 2. Jan (karma: 14) #1

  Včera to byl hrozný zápas naše hra se mi nelíbí to je takový problém jít rychleji na bránu hráče na to máme pokud budeme dál hrát nesmyslnou házenou která nám vůbec nejde sakra jsme Arsenal ne Barcelona kombinaci jsme měli vždy parádní jen jsme se nebáli kombinovat směr brána a akce zakončovat nwm co se stou naší hrou stalo…. Asi by to chtělo prodat hráče co to brzdí a dát šanci dravému mladí (můj názor)

 3. Pedro Sanches (karma: 5423) #1

  Hodnocení celkem ok. Mám k tomu jen jednu výtku a to je ten text na konci. „pohledný fotbal našich chlapců“, to snad ani nemůžeš myslet vážně.. vždyt náš fotbal je v poslední době snad nejhůře koukatelný.. neustále házená kolem vápna, když už se dostaneme do čtverce, tak přihrávka zpět téměř na půlku.. absolutně žádná myšlenka.. takový fotbal se mi fakt nelíbí.. 🙁

 4. Bangbang (karma: 1436) #1

  za mě hodně nadsazené hodnocení alexise, když ho porovnám s Alexisem z 1. či 2. sezony, tak se mi verze 2017 prostě nelíbí – hodně předržuje míč, často ztrácí, včera si i dost koledoval tím diskutováním s ref… naštěstí, nebo jsem to prospala, se včera tolik nerozčiloval a nerozhazoval rukama… naopak mě překvapuje tak nízká známka u nacha… a hodně mě irituje, když jeho hodnocení začíná slovy „všichni jsme ho několikrát odepsali“ – proč nemluvit sám za sebe… já jsem naopak velmi ráda, že nacho zůstal a poddává takové výkony jako včera… on je takový nenápadný dříč a řekla bych že i neprávem podceňovaný.
  jinak jsem ráda za výsledek, udrženou nulu, snad se nikdo nezranil, ale fotbal spíše nekoukatelný, nudný, takový upracovaný… jaký rozdíl oproti zápasu s chelsea…. no nic, počítají se tři body a už se těším na neděli .-))

 5. Arsi (karma: 282) #1

  Alexis MOTM určitě ne… Sice byl jediný, kdo se trochu hýbal a v útoku to chtěl oživit, ale hrál opět hodně na sebe a to vedlo většinou ke ztrátě míče… Z jednoduchých situací, kdy mohl jednoduše přihrát a založit útok se sám dostával do potíží a o míč přišel, protože chtěl míč jen pro sebe…
  Jeho parádičky za stavu 1:0 nás několikrát ohrozily, takže MOTM určitě ne.

 6. Ales Zverina (karma: 187) #1

  Tak za me i když s tím rozpoutam válku, Alexis krásný na divani, bohužel pokud při každé akci zabrzdi akci kličkou doprostřed a stopne náběh hráčů pak musí vymyslet kolmice do zahuštěného prostoru…dávat balony dřív od nohy tak jsou akce plynulejší zároveň s tím jde ruku v ruce zasekly Sead který 16 krat nabiha po lajne a v podstatě zbytečně, už bylo vidět ze on i Ramsey rozhazuji ruce pač chtějí rychlejší nahrávku.Jinak já Aarona vůbec ale vůbec nemusím ale vcerejsi post vyhovuje jak mu tak i me ?,nemyslím si ze hrál špatně, naopak ,hlavně jeho náběhy do vápna jsou nebezpečné pro soupeře

  • Cesky Lev (karma: 0) #1

   S Alexisem souhlasím v tom, že by si měl uvědomit, že když má možnost přihrát, má to tam poslat a nevymýšlet šuldoviny, naopak když je to bez pohybu je aspoň jediný, kdo něco zkouší… Jinak s Aaronem absolutně neouhlasím, včera byl na postu pravého křídla, kde s jeho rychlostí a celkovými předpoklady byl na dvě věci. Vždyť tam kde se měl včera pohybovat jsou hráči, jako Sane, Hazard, Pedro, Martial, Willian, Sterling atd. asi chápeš co tím mám na mysli?

    • Cesky Lev (karma: 0) #1

     Asi to tak bude, ale proč to tedy takto hrajeme, když k útočníkovi dojde jeden balón za zápas? 🙂 A celkově to obléhaní 16ky je přece naprosto no sense. Máme 9 gólů ze 6ti zápasů a z toho byly 4 v tom jediném, kde se na to po změně rozestavení dalo koukat. City s typickými křídly 21 branek. Prostě si myslím, že to co předvádíme je hrozná bída a pokud to tak bude pokračovat, přijdu o zrak.

     • Ales Zverina (karma: 187) #1

      S tím nejde nesouhlasit, pro me v tomhle případě nejvíce nepochopitelny je když je na hřišti Oli G který je schopen z 5 prumernych centru 3 vyhrát a nejde na něj ani jeden,nechci rozebírat jeho schopnosti jen poukázat ze team + trenér nedokáží změnit styl v případě potřeby …..ve Stoke taky nehrají na Crouche jako brejkoveho hráče

      |
 7. michalHE (karma: 331) #1

  Boli sme na zapase a jednoznacny man of the match Nacho, hral s perfektnym prehladom, neprehral viac menej ziadny suboj. Alexis dokaze zahrat urcite aj lepsie a jeho hadanie s rozhodcom len som trpol aby ho potom nevylucil. Celkovo nam rozhodca dost pomohol. Keby odpiskal na zaciatku penaltu pre West brom, nemozme ani ceknut. Nepochopim ako moze tak Mustafi vo vapne branit

  • mc1897 (karma: 175) #1

   Rozhodca nam pomohol…?
   Ano, suboj Jay R vs Skhodran – jasny faul, ale je otazka ci vobec nepiskal alebo mu daval vyhodu, kedze vstal a pokracoval v tutovke (+). Za ten zakrok u mna PC33 velky aplauz, toto by David ani Wojta nechytili, a Almunia uz vobec.
   .
   Potom tam bola jasna neodpiskana penalta pre nas za stiahnutie za dres zo zadu pri centrovanej lopte na hraca (-).
   .
   A podla mna penalta na Aarona jasna tiez, lopta daleko, Aaron pred Nyomom a on uz nemal inu moznost ako zasiahnut ako donho vrazit. Spravne odpiskane.
   .
   Co sa mi ale nepacilo, boli karty. Minimalne to prasa Krychowiak mal mat redku za dve zlte. A pravdepodobne aj Dawson (-).
   .
   Pulis isiel na nas klasicky – dokopat a dufat ze klakneme. Nastastie sudi piskal aspon fauly, ked uz nedaval karty. Rozhodne si nemyslim, ze nam v zapase nejako vyrazne pomohol – skor naopak. Napriklad ta kosa Alexisovi po achilovke mala mat podla noveho trendu aj straight red. Dufam, ze sme po zapase s prasatami ostali bez vaznejsich zraneni.

   • Gunner_Pav (karma: 10505) #1

    Mne se libi, ze mas jistotu, ze by nejakou strelu konkretni brankar urcite nechytil. Zrovna tyhle strely zblizka totiz Daivd i Wojta celkem zvladali a slabiny meli spis jinde.
    Jinak obecne jde rict ze rozhodci WBA poskodil. Je pravda, ze penalta na Alexise mela byt (a podle mne i predtim na Nacha) a na Aarona byla taky a Dawson mohl jit ven, nicmene prvni byla penalta na Rodrigueze a kdyby ji spravne odpiskal, prohravali bychom 1:0 a zapas by se mohl odvijet uplne jinak a daleko sloziteji pro nas. Takze v tomto smeru je dusi poskodil a i kdyby nechaval vyhodu, muze se nasledne k faulu vratit, kdyz vyhoda neni vyuzita.

    • mc1897 (karma: 175) #1

     Citanie s porozumenim problem ? Pisem ze penalta na Jaya mala byt, kde vidis opak ? Len je otazne ci mu nedal vyhodu, kedze vstal a bol sam pred brankarom.
     .
     K tycke: David by to nechytil lebo je maly, proste by mu chybali centimetre, spomen si na Monaco a Carrasca. A Wojta taketo veci proste nechytal, ale kludne mi napis ak si na nejaky podobny spomenies.. Samozrejme ide o moj hypoteticky nazor. Dokazat to nemozem ani ja, ani ty opak.

     • Gunner_Pav (karma: 10505) #1

      Opak vidim v tom, ze ty rikas, ze nam rozhodci nepomohl a ja rikam, ze nam pomohl. Sice asi obral kazdy tym o penaltu, ale jejich mela byt ta prvni a to by menilo raz zapasu (za predpokladu, ze by ji WBA dal, ale zase na druhou stranu nemapatuji, kdy proti nam souper v PL nedal penaltu).
      Jinak, ze bych si pamatoval presne zakroky golmanu, tim si jisty nejsem, ale treba Wojta predvedl postreh a rychlou reakci hodnekrat. Pokud se nemylim, tak treba na Anfieldu vytahl penaltu a naslednou dorazku. Proste reflexy a schopnosti jit rychle na zem urcite patrily mezi jeho prednosti.
      Podobne si myslim, ze u tohoto by vyska Davidovi zase tak nevadila. Ono se ted z Davida dela nejaky nemohouci golman, ale kdyz k nam prisel, mel za sebou hodne vydarene MS a navic, kdyz pak v zime zacal byt jednickou, mel velky podil na povedenem jaru. Pak sla jeho forma dolu i diky tomu, ze chyta minimalne a mozna i diky ztrate motivace, kdyz vidi, ze jednickou byt nemuze.
      Navic ta situace s Carascem je dost jina. On byl v plne rychlosti, tudiz jeho strela byla daleko prudsi. Oporti tomu Rodiguez, prave i diky faulu, v podstate strilel ze stoje. Podobnych situaci, kdy dostane Cech gol po zemi ke vzdalenejsi tyci, najdes spousty a taky to neznamena, ze tak dostane gol pokazdy.

      |
     • mc1897 (karma: 175) #1

      Ak myslis ze nam pomohol v tom konkretnom okamihu, tak ano, suhlasim, penalta mohla v pohode byt.
      Ale ak to beriem ako komu viac pomohol chybnymi rozhodnutiami v zapase, tak tam to uz je uplne ine.
      My sme mohli mat minimalne dalsie dve penalty, a ak by teda piskol vsetky, tak s otacanim 0:1 by sme nemali ziaden problem. Inak nemyslim si, ze piskal nejako vyrazne zle, porobil chyby na obe strany, a dovolil im hrat prasacky, ale to beriem uz ako standard v PL. Ale urcite nam v sucte nepohol viac ako WBA.
      .
      Co sa tyka P. Cecha, ja som posledny kto sa ho tu bude zastavat, nebol som rad ze k nam isiel. Ale tuto sezonu s vynimkou prveho zapasu, v ktorom klasicky pohorel, chyta vynikajuco. Dokonca by som povedal, ze este lepsie ako minulu sezonu. Aspon moj dojem je taky, ale mozno iba pod vplyvom tohtorocnej slabej obrany viac vynikne.
      .
      David – pozor, ja nevravim ze je zly brankar. Ja ho mam rad, prave za tu polsezonu 2014/15, ale jednoducho v tejto situacii by to nechytil kvoli jeho fyzickej konstelacii. Ten priklad z Monacom je uplne presny, Carrasco sice strielal z behu ale bolo to snad 2x tak daleko ako teraz Rodriguez. A tam mu chybalo tych 15cm co ma Petr navyse.

      |
 8. mc1897 (karma: 175) #1

  Prvy polcas katastrofalny vykon – vsetci 2-4 z 10. Druhy polcas uz Ok, beriem to tak ze Brbci hodnotil druhy 🙂
  .
  Pravdupovediac nechapal som ulohy jednotlivych hracov v prvej polke. My sme nehrali ako sme boli napisani vo formacii 3-4-3. Schvalne si pozrite zaznam 1 minuty – rozohravame loptu dozadu a Elneny ako CM prve co urobi sprintuje na 16-ku supera a Aaron sa stiahne na polku a zapojuje sa do rozohravky. A obaja tak hrali cely prvy polcas. Cize klasika – cely nas stred plus Alexis mali volne pozicie a aj to tak cele vyzeralo – na hovno. Nikto nebol nikde. V druhom polcase sa to zlepsilo a volnu ruku mal uz iba Alexis. Elneny a Aaron uz hrali tak ako mali.
  A toto ide zasa klasicky za Wengerom – posle hracov hrat nejaku poziciu a oni ju nehraju, to sa potom necudujme ze hrame cely polcas ako trapkovia .

 9. Kanistr (karma: 278) #1

  Sead urcite vic bodu, chlapika jako je on potrebujem, doufam ze se nezrani…hraje vyborne fyzicky, neodleti od balonu jak pulka nasich hracu, dokaze telem nalozit..a vcera nekolikrat precetl hru a prerusil prihravku soupere, plus je dravy dopredu, umi vystrelit. Bohuzel Hector je ted jen stinem toho Hectora z pred dvema sezonama, tehdy jsem nechapal jak muze byt v tak mladem veku suverenim obrancem, kdy si dokazal hrace zaseknout, obejit, narazeckama vykombinovat..
  Bohuzel Alexis jediny dokaze neco vymyslet a poslat nejaky balon do ulicky, do behu, a to je leve kridlo..dle me nejvetsi kamen urazu, ostatni hraci ze sredu jen posouvaji, ale nic nevymysli, je tam potreba nekoho jako je Santi…kdo se zbavi dvou tri dotirajicich hracu a rychle zalozi utok…

 10. Gunner_Pav (karma: 10505) #1

  Alexis urcite vcera nebyl MOTM. U MOTM se mohl delit Nacho a Laca, na cemz se tady i vetsina shodne. Jinak je to hodnoceni celkove trochu zvlastni. Osobne si nemyslim, ze by Kosovi vadila role na kraji stoperske trojice. On totiz neni dirigentsky typ stopera, ale spis hrac, ktery si velmi dobre odehraje svoji cast. Naopak Mustafi by do te dirigentske role mohl dozrat, i kdyz vcera to nebylo nic moc.
  Taky nechapu kdo a kde odepisoval Nacha. Na zacatku minule sezony sice mel slabsi obdobi, ale jinak je to mozna nejkonzistentnejsi hrac v nasem tymu a v roli tri stoperu mu ta leva pozice sedi mozna jeste vic nez LB.
  V zapase bylo videt, ze mame ten stred hriste hodne upracovany. Granit je bohuzel z formy, a hraci jako Elneney, nebo Aaron, nebo Alexis nejsou uplne kombinacne top, pokud to srovname treba se Santim, ale nebo i s Jackem, nebo driv s Rosou. Proto to bylo vic na silu a min na pohled. Snad se Granit zvedne a nebo dostane vic prostoru Jack, protoze specialne proti betonujicim souperum je kvalita rozehravace klicova.

 11. TopseCrets (karma: 3689) #1

  Alexis si krásně kličkama vodil soupeře, ale vždycky to jsou kliky směrem k naší bráně, čímž zpomalí většinu akcí a pak kouzli loby za obranu ze stoje. Paticek a podobných blbin měl včera mraky a nevycházely mu.
  Včera mě tím už vysloveně sral a já mu leto zdaleka nezapomněl jako Brbci

 12. spirki (karma: 2091) #1

  Upřímně už mě ten hon na Alexise docela vadí. Chápu, že jste dotčení, že nechce prodloužit v ambiciozním Arsenalu. Ale! Nebýt jeho není tam NIKDO, kdo dá finální pas. To že předržuje míč apod mi je jedno, protože je jediný kdo jde do rizika. Ostatní se brání jakékoliv zodpovědnosti. Pro mě je daleko menší zlo ztrácet míče, než se zbavovat zodpovědnosti. Alexixs je hvězda a má i takové manýry i styl fotbalu, noa? Konečně je tady někdo takový. Já už jsem alergický na hráče typu Elneny, Ramsey jejich efekt pro útočnou hru je minimální. A druhá věc, všichni si stěžujete že Arsenal nehraje fotbal z roků Fabregase, Hleba apod. ale co se divíte. Podívejte se jaký typ fotbalistů máme do zálohy? Ani jeden není technik! S kým byste to chtěli hrát. Wenger ten styl ani hrát nemůže, nemá na něj žádné hráče.

   • spirki (karma: 2091) #1

    Stojím si za tím! Samozřejmě, že pěeháním , ale určitě víš co tím chci říct. Prostě kreativní vyloženě hráče nemáme a na to si piš co chceš, máme posouvače míčů. Proto náš fotbal není koukatelný a ani nebude. Hrajem až příliš na jistotu. Ano Sanchez přeržuje míč apod. , ale aspon chce něco zkusit a to je důležitější. Aspon tobě děkuju za názor, mínusko umí dát každej.

  • Andrej (karma: 1486) #1

   V podstate mas pravdu , staci sa pozriet na nas vykon ked hra/nehra Alexis on je v podstate v kazdej nasej sanci zapojeni bud je on co dava finalnu prihravku alebo ten co to zacne, ale to sa vsetko ukaze az ked tu nebude 🙂 Co sa tyka ze uz nemame tu technicku zalohu mas pravdu mne osobne sa pacil Hleb bol velmi nedoceneny staci si spomenut aky mal neskutocny dribling a hral s pravou alebo lavou nohou ako keby sa s loptou narodil a mal neskutocne futbalove myslenie a som pocul ze od malicka trenoval na hrazde preto mal taku stabilitu 🙂 a ked mas vedla seba Fabregasa a pred sebou Persana ktory dokazal dat gol zo vsetkeho ktomu este mal aj futbalove myslenie a nahraval na goly tak to sa potom pekne kombinuje a hra a navyse sme hrali 4 4 2 a neboli sme tak viazany na obranu vtedy vsetci chceli davat goly 🙂

 13. Feri (karma: 6357) #1

  Alexis hraje ted fakt zvlastne, prijde mi ze spis na sebe, chce mit porad mic a neco zkouset aby se ukazal, ale castokrat i na ukor tymu, nicmene je to dle meho nazoru nejkvalitnejsi hrac tymu. V zime bych bud donutil podepsat za nekrestansky plat ci prodat za nekrestansky penize, zadarmo odejit by byl velkej vysmech.

  Elneny se mi libi vic jak Xhaka dlouhodobe, alespon beha, nabizi se, jde i dopredu a je lepsi i v obrane a tim padem mnohem platnejsi. Xhaka na druhou stranu kdyz na nej neni tlak a ostatni to za neho obehaji a ubrani tak se muze jevit jako TOP hrac protoze dokaze posilat dobry dlouhy pasy a ma prehled. Nicmene detailnejsi pohled na Xhaku ukaze ze pri napadani neni schopny vyvest mic, udelat klicku ci zaskocit za nekoho v obrane ci protiutoku, protoze je strasny pomaly, a neobratny. Nejradsi bych byl aby se dostal Jack do formy, ten dle meho ma potencial mnohem vetsi nez Xhaka.

  Mustafi dle meho nazoru i min, ten nesmyslnej skluz a jasna penalta co mela byt to rozhoduje zapasy, pokud by dostal podle prava zlutou, penalta a byl by gol tak by to bylo uplne jiny – navic Ramseyho penalta bych rekl spis nemela byt.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.