Hodnocení hráčů

: Arsenal – Southampton 3:2

Brankář

 • 6,0

  Longův gól jde na vrub jeho a Mustafiho. V tomto případě bych spíše hanil našeho stopera, ale podobné situace jsou u Petra opravdu evergreen. V dalším průběhu zápasu si připsal několik kvalitních zákroků především proti střelám ze střední vzdálenosti, ale žádná se nedala nazvat top savem. Proti Austinovu gólu byl bezmocný.

Obrana

 • 5,0

  Díval jsem se na sestřih z jeho debutové sezony a měl tolik průniku do vápna! Vůbec nechápu, proč se teď soubojů 1 na 1 tak bojí. Směrem dozadu solidní.

 • 3,0

  Hrozivý výkon. Jak jsem uvedl, první gól jde především na jeho triko. V druhém byl taktéž namočen nesmyslným postavením. K tomu ho v posledních zápasech zdobí opravdu nepřesná rozehrávka.

 • Calum Chambers

  3,0

  Podobný výkon jako jeho stoperský kolega. Mnoho zmatků a nepřesností. Mnohdy i špatný pozičně.

 • 5,0

  Odbráněno taky solidně, ale směrem dopředu mu to obdobně jako Hectorovi příliš nešlo. Jde na něm znát, že je úplně z tempa.

Záloha

 • 6,0

  Na své poměry kvalitní výkon. Moc neztráce a celkem solidně rozdával míče do stran. Na spodních 5-7 týmů tabulky je aplikovatelný. Mimo ně ne. Jak se zvedne tempo zápasu a kvalita soupeře, nestíhá.

 • Mohamed Elneny

  5,0

  Až do závěru taktéž solidní výkon. Zkazil několik rozehrávek, ale mnohem více riskoval než Granit. Jeho "žduchačka" za mě na vyloučení nebyla, ale i tak se jednalo o obrovskou zbytečnost.

 • 6,0

  Dám mu solidní známku, protože si přeci jen připsal dvě asistence a pár věcí mu vyšlo, ale opět se v několika momentech prokázalo, že jeho fotbalové "myšlení" je opravdu na bodu mrazu. Vyhodnocení situací především v okolí soupeřova vápna je šílenost. Shodou náhod jsem viděl poslední dva zápasy Hoffenheimu a vidět tam hrát Gnabryho s tím, že za nás pravidelně nastupuje Alex a Danny, to opravdu bolí. Ale podobných přehmatů v poslední době přibývá...

Útok

 • 7,0

  Velice dobrý výkon! Zády k brance vždy výborně podržel míč a několikrát z prvního doteku vhodně posunul míč na spoluhráče. Z Dannyho přihrávky by asi nikdo jiný gól nedal, protože to chtělo sakra top zrychlení! Jeho střídání, vzhledem k faktu, že nemůže hrát EL, vůbec nechápu. Mohlo se dohrávat mnohem víc v klidu, kdyby z brejku (klidně z křídla) uklidil na 3:1

 • Reiss Nelson

  6,0

  Prakticky při prvním kontaktu s míčem, když posadil na zadek Tadiče, který ho následně dost nešetrně fauloval, že jeho potenciál je jinde, než u našich tradičních, výše zmíněných, křídel. V průběhu zápasu si připsal několik nepřesností, které vyplynuly z jeho nevyhranosti. Velice se mi líbilo jeho bránění. Směrem dozadu dřel a vybojoval tak několik míču! Trochu mu přidávám za velice sympatický debut. Jen tak dál!

 • 8,0

  MAN OF THE MATCH

  Hero! MOTM Dannymu dát se statistikou 2+1 prostě musím :) I když pochybuji, že věděl, co dělá, když posunul míč na Pierra. I když jeho gólova střela šla doprostřed branky, ale teč ji dostala do sítě. I když minul prázdnou bránu z jednoho metru. Krom toho prostě klasický Danny s kupou nelogičností, zakopnutí a s nulovou schopností přejít přes obránce. Ale zápas oddřel a tak mu osud nadělil i trochu toho štěstí. Díky za to.

Střídající

 • 2,0

  Otřesný výkon! Jackovi nevyšlo snad vůbec nic. U 2. golu se naprosto vykašlal na bránění Cedrica a korunku všemu dal, když závěr absolutně zbytečně vyhrotil. Na křídle už Jacka ne, prosím.

 • 5,0

  Danny mu vzal gól z kopačky, jinak neměl výraznější okamžiky.

 • -

  Jednou výborným slidem zabránil šanci Saints. Vystužil defenzívu v závěru.