Hodnocení hráčů

Brentford 0-3 Arsenal

Výborný týmový výkon, čisté konto, návrat do čela tabulky – prostě prima neděle. Už mi fotbal začínal chybět, škoda, že je hned reprezentační pauza. Snad jediným negativem zápasu je, že jsme nenastříleli víc gólů, šance na to byly. Ale musím také pochválit brankáře soupeře, Raya chytil minimálně 3 tutovky. Snad se nikdo nezranil a snad co nejvíce zraněných alespoň během reprepauzy vyléčíme. Pak začne docela kolotoč, budeme potřebovat každého hráče.

Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Jedinou velkou šanci vychytal Aaron perfektním vyběhnutím. Zahrála nám skvěle záloha a to byl zásadní rozdíl, který rozhodl zápas.

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  7,5

  Neměl moc práce a přestože se o čisté konto zasloužilo celé mužstvo, tak svůj podíl na čistém kontě si také odpracoval. Skvěle zlikvidoval největší šanci soupeře včasným výběhem. Jeho rozehrávka byla dnes hodně dobrá a přesná.

Obrana

 • Ben White

  8,0

  Na místě pravého beka se zabydlel a předvádí čím dál lepší výkony. Hraje s přehledem, obrovským klidem a začíná se osmělovat i směrem dopředu. Takehiro to bude mít těžké, ale zápasů je hodně, takže si taky zahraje.

 • William Saliba

  8,5

  Jsem z něj nadšený. Hraje s neskutečným přehledem a klidem, jako starej mazák. Vstřelil už druhý gól v sezóně a otevřel tak skóre zápasu, což bylo pro další vývoj zápasu důležité. Náznak brejku soupeře vyřešil elegantně a s naprostým klidem. V rozehrávce si občas dovolí i nějakou parádu a zatím mu to vychází - v jeho provedení má člověk pocit, že to ani jinak dopadnout nemůže. Doufám, že podepíše, protože tenhle hráč má neskutečnou budoucnost.

 • Gabriel Magalhães

  8,0

  Vládce vzdušného prostoru. Dneska hrál nekompromisně a frustroval útočící hráče soupeře. Zatrnulo mi, když ho ošetřovali a ještě k tomu ukázali záběr z předzápasového tréninku, kdy se také chytal za lýtko. Naštěstí dohrál a snad si během repre odpočine a bude v pohodě.

 • Kieran Tierney

  7,0

  Pořád to není ono, ale lepší se to. Defenzivně v pohodě, dopředu se mi zdá trochu nejistý. Pokusil se i o střelu, ale nepřesně.

Záloha

 • Fábio Vieira

  8,0

  Povedený debut s nádherným gólem z dálky. I tento gól byl hodně důležitý, protože přišel krátce po přestávce a zchladil tak šanci soupeře na lepší vstup do druhého poločasu. Nádherná trefa. Trochu mi přišlo, že si teprve zvyká na tempo a fyzickou hru v PL, ale věřím, že se svou šikovností prosadí a že bude dobrou posilou. Blýskl se několika průnikovými přihrávkami. Cit pro přihrávku má skvělý.

 • Thomas Partey

  8,0

  Sice měl pár nepřesností při rozehrávce, ale jinak předvedl vynikající výkon. Byl motorem naší zálohy a hrál výborně pozičně. Skoro všechny odražené míče sbíral on. Dával týmu klid i dynamiku. Je dobře, že je zpátky.

 • 9,0

  MAN OF THE MATCH

  Dneska podle mě náš nejlepší hráč a tedy MOTM. Zraje jako víno. Nejdříve vytvořil tutovku pro Martinelliho, ten ale zklamal. Pak luxusně přihrál Jesusovi na náš druhý gól. Zkusil i střelu z dálky pravačkou, ale to není jeho silnější noha. Z útočných akcí stojí ještě za zmínku přistrčení Jesusovi, který ale neprostřelil gólmana soupeře. Kromě útočení se ale také poctivě vracel, zmařil šanci soupeře na malém vápně a celý zápas neúnavně napadal rozehrávku soupeře. Jen tak dál, Granite.

Útok

 • Bukayo Saka

  7,5

  Chybí tomu gól. Věřím, že jakmile se trefí, tak půjdou jeho výkony nahoru. Byl velice živý a dynamický na pravé straně, má 2 asistence. Spálil 2 velké šance - jednou pálil pravou nohou z velké blízkosti vysoko nad, podruhé ho vychytal brankář soupeře. To bylo po našem krásném ťukesu a asi naší dnešní nejhezčí útočné kombinaci. Na to se hezky koukalo, chyběl tomu jen gól.

 • Gabriel Martinelli

  7,5

  Hned na začátku neproměnil tutovku. Jeho snaha, přímočarost a dynamika je příkladná. Přesto dnes na svůj standard předvedl asi nejhorší letošní výkon, ale to je způsobeno hlavně tím, že laťku nasadil hodně vysoko.

 • Gabriel Jesus

  8,5

  Má další gól na svém kontě. Byl to luxusní centr od Granita, ale také luxusní hlavička od Gabriela. Mohl mít dneska klidně hattrick, ale vychytal ho Raya. Je ale neustálou hrozbou pro soupeřovu obranu. Aktivně napadá rozehrávku soupeře a je neustále v pohybu. Škoda té žluté. Pokud by dostal žlutou proti Slepicím, tak bude mít stopku proti Liverpoolu. Tak snad se to nestane, to by byla zbytečná ztráta.

Střídající