Hodnocení hráčů

Manchester City 5 – 0 Arsenal

Ahoj všem,

dneska to maximálně zkrátím. Před sezónou jsem nečekal nic dobrého, po zhlédnutí soupisky před dnešním zápasem jsem čekal průser. Zatím se mi to bohužel plní, spíš bych řekl, že je to ještě horší než hrůza, kterou jsem čekal. Tři kola, 0 bodů, 0 vstřelených gólů, skóre 0-9, poslední místo. Světlo na konci tunelu? Není vidět.

Brankář

• 3,5

MAN OF THE MATCH

V prvním poločase si sáhnul na míč jen, když ho vyndával z brány. Ve druhém poločase chytil minimálně 3 tutovky. Výsledek mohl být ještě horší.

Obrana

• Cedric Soares

1,5

Proč přišel? Proč tady ještě je?

• Calum Chambers

1,0

Proč je Saliba na hostování? Proč hraje Calum? Sice byl možná Calum před druhým gólem faulovaný, ale díval jsem se na pozápasovou analýzu na EPL News. Komentoval to tam někdo (myslím, že to je Owen) společně s Keownem. Owen řekl: Ano, protihráč se dotkl Caluma v obličeji, ale pokud bych tohle udělal já tady Martinovi Keownovi, tak ten by určitě nespadl na zem a bránil by dál. Arsenal brání SOFT https://www.youtube.com/watch?v=nZX9vxO9CzY - je to až na konci Má pravdu, předsedo.

• 1,5

Proč je Mavropanos na hostování? O chloupek lepší než Calum, ale stačí to tak maximálně na Championship.

• 1,0

Kde je ten tank, který se mi po příchodu do Arsenalu líbil? Poslední rok úplně na h...o Jen nechápu, že dostal žlutou, když incident s Calumem nebyl faul a ani VAR to neřešil.

• Kieran Tierney

1,5

Ani Kieran dnes nezahrál vůbec nic. Ve druhé půli jen odkopával, ale nebyl sám.

Záloha

• 1,0

Za mě to červená být neměla, ale šel tam hloupě - po granitovsku.

• Martin Ødegaard

1,5

Pár záblesků v prvních 5 minutách. Pak se trápil stejně jako všichni ostatní.

• Bukayo Saka

2,0

Pár záblesků tam bylo. Byl blízko gólu při laxní rozehrávce Edersona. Poslední dobou na bránění dost s..e

• Emile Smith-Rowe

1,5

Na bránění se taky několikrát vys..l a to i po svých laciných ztrátách.

Útok

• 1,0

Nic, nic, nic.

Střídající

• Mohamed Elneny

1,5

Vynucené střídání díky červené kartě. Bránil sice lépe než Saka, ale debaklu nezabránil.

• 1,0

Dotkl se vůbec míče?

• 1,5

Párkrát se snažil prosadit sám proti 5 protihráčům, ale když přišel na hřiště, zápas už byl dávno rozhodnutý.