Hodnocení hráčů

Manchester City – Arsenal 3:0

Brankář

 • 9,0

  MAN OF THE MATCH

  Udělal absolutně vše, co mohl a předvedl několik top zákroků. Nicméně chytá za suverénně nejhorší obranou Arsenalu v historii Premier League. A tak ani jeho um nemohl stačit.

Obrana

 • 5,0

  Průměrný výkon. Směrem dozadu nijak výrazně nehořel. Jednou byl trochu laxní při bránění Sterlinga. Dopředu byl nevýrazný. Co mě ale děsí nejvíce je fakt, že výrazně zpomalil. Pravděpodobně jsou na vině četná zranění, ale pokud tomu tak opravdu je, tak se musím zeptat: "Co jiného TOP Hector nabízí?". Odpověď nechám na Vás.

 • 5,5

  Je neuvěřitelné, že někdo tak průměrný jako je Shkodran, má v aktuálním Arsenalu prakticky jistý základ. Ta dekadence v naší obraně nabrala neuvěřitelný fofr. Žádný gól nebyl vyloženě jeho a opravdu jsem nečekal, že v dresu Arsenalu uvidím ještě větší labilitu směrem dozadu, než je on sám. Sekl jsem se.

 • 5,0

  Do zranění obstojný výkon. Podobný jako u Mustafiho. Jeho zranění bylo však zcela zásadní.

 • Kieran Tierney

  6,0

  Nejlepší z obránců. V prvních 20 minutách byl jediný z nich, který dokázal míč udržet pod tlakem, potáhnout a i smysluplně rozdat. Směrem dozadu byl kvalitní a cením i to, jak se porval s úlohou stopera. Absolutně jediný hráč z pole, který zaslouží alespoň nějakou pochvalu.

Záloha

 • 0,0

  Tady není nic moc, co hodnotit.

 • 4,0

  Snažil se, ale nedal jedinej kloudnej balón směrem dopředu. Od TV se těžko vyhodnocuje, jak moc to je jeho vina a jak moc na tom nesou vinu jeho spoluhráči tím, jak se "nabízí".

 • 3,0

  Joeovo nasazování jde úplně mimo mě. Pokud pominu to, že je relativně platný v pressingu, narozdíl od Ozila a že prostě běhá, tak je jeho přínos pro hru absolutně nulový. Opravdu jsem dlouho neviděl takové kopyto okolo šestnáctky soupeře. Vše mu neuvěřitelně dlouho trvá. Aji absolutně jednoduchou nahrávku dá vždy o metr až dva jinam, než by měla jít a tak zažene spoluhráče. Centry snad ani nebudu komentovat. Artetův úsudek v tom, že ho rve do starting 11 na úkor Nelsona a hlavně Martinelliho mě úpřímně trochu děsí.

Útok

 • 4,0

  A ještě víc mě jeho úsudek děsí u Auby. Auba je náš jediný TOP hráč v poli. Suverénně nejlepší zakončovatel a jeden z top hrotů světa. Proč tohoto hráče neustále rve na lajnu, kde ho x krát za zápas musíme vídat bránit u rohu našeho vápna? Dalo by se to ještě nějak pochopit, kdybychom neměli na křídla nikoho, ale to je snad jedinej post, kterej máme solidně obsazenej. A na hrotu se nám točí, tuto sezonu absolutně impotentní Laca a nezkušenej Eddie, kterej opravdu na týmy jako je Man City zatím nemá ani ve snu. Je hezký, že Aubu chceme udržet, ale rvaním ho na pozici, kde hrát nechce, se tak nějak spíš zapříčiníme o opak. Auba dnes pochopitelně nepředvedl téměř nic. V závěru mu nevyšla ani nadějná koncovka po Nelsonově akci.

 • Edward Nketiah

  3,0

  Veliký nic. Soupeř mimo jeho aktuální možnosti. Tohle prostě není Charlton. Vyskytl se ve dvou nadějných pozicích a z obou nevytěžil vůbec nic. Pochválit ho můžu jen za pár fajn náběhů.

 • Bukayo Saka

  4,0

  Bukayo sice chce hrát na křídle, ale faktem je to, že pokud vynecháme podprůměrné soupeře z ELka, tak je na této pozici vždy dost nevýrazný. Hra zezadu, kdy má před sebou mnohem více prostoru, mu prostě sedí víc. Pochválím ho za dva hezké centry, jinak taktéž nevymyslel takřka nic.

Střídající

 • 5,0

  Dani opět potvrdil, že je to náš technicky nejnadanější a nejkreativnější záložník. I přesto by byl ve středovém trojlístku City o parník nejhorší. Tolik k aktuálnímu standardu Arsenalu.

 • 1,0

  Tak takovouhle Clown Show jsem neviděl nikdy v životě. Ve fotbale, v TV ani v cirkuse. Během prvních 15 minut na hřišti zvládl krizově ztratit míč a dvakrát absolutně propadnout pozičně, z čehož pramenily dvě gólovky City, které ještě neskončily gólem. O zbytku jeho výkonu nemám sílu psát. Pokud mu Mikel a vedení chtějí prodloužit kontrakt a to podotýkám, že za velice solidní plat, tak ta deziluze, která v Arsenalu panuje, našla svoje dno. Jak jsem uvedl výš, nečekal jsem, že Mustafi najde přemožitele v jeho nejsilnější disciplíně. Pokud dát Davidovi kontrakt, tak třeba jako mentora nebo tak něco. Je to sympoš, ale na hřišti už ne, prosím.

 • Reiss Nelson

  6,0

  Za těch cca 20 minut hry vytvořil vícero než Willock, Saka a Nketiah dohromady - šanci pro spoluhráče. Dal bych mu šanci na AMku. Sám často říkal, že tam je jeho budoucnost a v okolí šestnáctky je často schopen něco vyprodukovat a je relativně gólový.

 • 0,0

 • 0,0