Hodnocení hráčů

West Ham 3:3 Arsenal –

Dnes nás čekalo další z londýnských derby. Pokud chtěl Arsenal ještě živit naději na mistrovský titul, musel tento zápas vyhrát. Zápas nakonec skončil remízou a nejspíš tak vyhasla poslední naděje na titul. Pojďme se podívat na jednotlivé výkony.

Brankář

 • 6,5

  Připsal si několik hezkých a těžkých zákroků a tím podržel svůj tým. Góly padaly s bezprostřední blízkosti a ve dvou případech byly dokonce tečovány, tudíž podíl na obdržených gólech je nulový. Myslím, že on se za svůj výkon stydět nemusí.

Obrana

 • 5,0

  V defenzivní činnosti měl dnes na jeho poměry dle mého dost velké problémy. Několikrát na své straně trestuhodně chyběl. V ofenzívě se připomněl jednou slušnou prostrkávačkou na Dannyho a několika nepřesnými centry. Další záslužnou činností bylo jeho pěkné sólo ke konci zápasu. Celkově ale dle mého spíše slabší výkon.

 • 6,0

  Za góly přímo nemohl, ale snad ve všech případech se do gólové situace nějak nachomýtl. Dvě tečované střely Carolla mimo dosah Ospiny opravdu zamrzí. Poté působil dosti zmateným a nesoustředěným dojmem. Nastavené kolíky proti noze Carolla si měl odpustit.

 • 7,5

  MAN OF THE MATCH

  Dnes jako správný kapitán nejlepším hráčem na hřišti. I když náš tým obdržel tři góly, Laurent byl parádní. Má lví podíl na prvním gólu, pod třetí je přímo podepsán. Vyhrával souboje, vyvážel míče, působil nekompromisně a soustředěně. Pro mě hráč zápasu.

 • 4,5

  Nejhorší Nachův zápas tuto sezónu, alespoň ty, které jsem měl možnost vidět. Už od začátku z jeho strany chodilo až příliš centrů. Při prvním gólu zaspal a neuhlídal Carolla, při třetím se nechal snadno předběhnout. Jediné s čím může být dnes „spokojený“ je jeho téměř gólová střela. Velice slabý výkon.

Záloha

 • Mohamed Elneny

  6,5

  Dost dlouho jsem Arsenal neviděl, a proto sem byl velice příjemně překvapen jeho hrou. Jeho kombinační schopnosti při vyvážení míče byly velice pohledné a efektivní. Byl tvrdý, rval se o míče, nebál se jít do skluzu. Ke konci poločasu velice pohotově zalepil díru po chybějícím Héctorovi. Jeden z nejlepších záložníků dnes.

 • 6,5

  V úvodu byl v pohodě, gól jeho výkon ještě zlepšil. Vymýšlel hezké přihrávky, kombinoval. V období, kdy se nám nedařilo, a byly jsme pod dekou, úplně vypadl ze hry. Působil velice odevzdaně a nesoustředěně. Ke konci zápasu se opět dostával do tempa a začal se více zapojovat do hry, bohužel bylo už příliš pozdě. V jistých fázích hry na mě působil, že snad ani nechce vyhrát.

 • 6,0

  Na hřišti ho bylo málo vidět. Vlastně většinou pouze při zastavování protiútoků, což se mu dosti dařilo. Odvedl svůj standart a ukázal, že mu to s Elnenym sedí.

Útok

 • 6,5

  Nebyl tolik na míči, jak je jeho zvykem. Ovšem byl velice efektivní, což v posledních zápasech, co jsem měl možnost vidět, naopak až tak zvykem nebylo. Pěkný gól, několik prostrkávaček, centrů. Klasicky mu nechyběla snaha a veliká vůle a chuť. Ke konci zápasu do toho měl „fláknout“ levou, škoda.

 • 5,5

  Asi nejslabší ofenzivní článek naší hry. Příliš se nezapojoval do kombinace, pokusy o jeho vysunutí byly nepřesné. Chválím ho za jeho neúnavný pressing, kdy několikrát hezky zatopil brankáři domácích.

 • 7,0

  V prvním poločase parádní výkon podtržený dvěma asistencemi. Ocitl se ve spoustu situacích, ve kterých ukázal, co ho zdobí. Výborné fotbalové vidění, mladická drzost a navíc i určitá fotbalová vyspělost. Ve druhém poločase a ke konci prvního poločasu bylo přeci jen vidět, že není zvyklý hrát pod takovým tlakem. Po zbytek zápasu už nebyl tedy tak výrazný.

Střídající

 • 5,5

  Po zranění předvedl několik náznaků své typické hry. Relativně dobře dokázal svým příchodem znovu nastartovat náš tým. Ovšem nic výrazného nepředvedl. Opět jsme měli možnost vidět, že najednou s jeho příchodem byla naše kombinace zdlouhavější (na více dotyků, než je potřeba). Co opravdu dnes zvládnul, bylo spojení mezi útokem a obranou, to dnes v závěru fungovalo dobře.

 • 6,0

  Nejlepším ze střídajících, který přitápěl pod kotlem. Dělal problémy stoperům, vyhrával hlavičky a sklepával míče. Dostal se i do dvou zakončení. Jeho střídání dnes mělo význam a bylo povedené.

 • 5,0

  Podíval se na papíry a poslouchal Boulda, jak mu vysvětluje, co má dělat. Pak stejně předvedl svou klasiku. Nevýrazný s téměř žádným přínosem. Předvedl dva náběhy a jeden centr.

Co dodat na závěr? V úvodu to parádně fungovalo. Říkal jsem si, jak je skvělé mít dvě kvalitní fungující křídla. Středovým hráčům se tím otvírala se spousta možností pro přihrávku. Okolo poločasu jsme na okamžik vypnuli, dovolili soupeři převzít iniciativu a děly se věci. Pokud vám dá Caroll tři góly, není úplně všechno v pořádku. Nijak se mu nevysmívám nebo něco takového, ale sami dobře víte, jak na tom v posledních letech je.

Na titul nejspíš můžeme zapomenout. Začíná pro nás být asi větším strašákem možnost letošního neoslavení St. Totteringham‘s day.

Brbci

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.