Hrůzostrašné injury news

 Arséne Wenger se bude snažit povolat obránce Kolo Toureho na pondělní zápas proti Blackburnu. Upozorňuji pouze pro silné povahy….

Důvod – Kádr Arsenalu sužují zdravotní problémy. Chybět z různých příčin bude asi celá 11 hráčů Gunners. Posudte sami.:

Rosicky (sval), Djourou (třísla), van Persie (sval), Senderos (koleno), Diaby(lýtko), Flamini( sval), Denilson (sval), Almunia (chřipka) Song, Toure, Eboue(repre). Uvidíme kolik marodů se dokáže dát do pondělí dohromady.

" Nevím co budeme dělat. Pobřeží Slonoviny hraje svůj poslední zápas v sobotu odpoledne. Zatím jsem Touremu nevolal, ale budu to muset udělat. Uvidíme v jakém termínu poletí letadlo z Accry do Londýnu. Jinak stopera bude hrát bud Gilberto nebo Hoyte."

" Rosický, van Persie, Djourou jsou stále out. Almunia nejspíš nenastoupí. Jeho prst je v pořádku, ale je nemocný."

" Song a Eboue jsou na ANC. Přišli jsme o Diabyho, který má problémy s lýtkem. Flamini se z repre srazu rovněž vrátil zraněný."

" Pochybuji o startu Phillipa Senderose, který má problémy s kolenními vazy. Už s tím zraněním nedávno nastoupil tak uvidíme v jakém stavu bude v pondělí. Nevylučuji, že by se v zápase mohl objevit, ale náš lékařský tým tomu příliš nevěří. Phillip o víkendu podstoupí zdravotní testy."

" Diaby se zranil v zápase proti City. Odjel na repre sraz, kde ho vyšetřili a správně nenechali hrál."

" Ale celkově je nás velmi, velmi málo."

/arsenal.com/

{mos_fb_discuss:15}