Injury news před Molde FK

Ve čtvrtek odehrajeme 4. kolo EL na půdě norského Molde FK. Koho nebude mít Mikel Arteta k dispozici se můžete dočíst níže.

Mohamed Elneny
Pozitivně testovaný na Covid-19 během reprezentačních povinností. Mo je bez příznaků a dodržuje karanténu před návratem do tréninku. Pro tento zápas není k dispozici.

Sead Kolasinac
Pozitivně testovaný na Covid-19 během reprezentačních povinností. Sead je bez příznaků a dodržuje karanténu před návratem do tréninku. Pro tento zápas není k dispozici.

David Luiz
Po narození dcery je opět na soupisce a odcestoval s týmem k utkání v Norsku.

Thomas Partey
Levé stehno. Thomas byl střídán o poločase v zápase proti Aston Ville 8. listopadu z důvodu nataženého levého stehna. Na zápas s Molde neodcestoval a pokračuje v rehabilitaci.

Bukayo Saka
Problém s pravým chodidlem. Ze zápasu s Leedsem si odnesl zranění a nebude k dispozici pro zápas s Molde FK. Na nedělní zápas proti Wolves bude opět k dispozici.

Willian
Levé lýtko. Během zápasu s Leedsem si přivodil lehké zranění lýtka. Proti Molde nebude k dispozici, nadále je sledován. Plánuje se jeho návrat v zápase s Wolves o víkendu.

Pablo Marí
Levý kotník. Vážný výrok kotníku v zápase s ManCity 17. června. Postupuje velmi dobře a nyní se zapojuje do plného tréninku.

Gabriel Martinelli
Levé koleno. Zranění si přivodil na tréninku 21. června. Gabi také pokračuje velmi dobře, skvěle pracuje na skupinových lekcích a do plného tréninku se bude začlěňovat v průběhu dvou týdnů.

/arsenal.com, twitter.com/