Injury news před Wolves

Dnes nás čeká domácí utkání proti Wolves v rámci Premier League. Kdo dnes nenastoupí se můžete dočíst níže.

Mohamed Elneny
Pozitivně testovaný na Covid-19 během reprezentačních povinností. Mo je již zdravý a naplno trénoval s týmem, tudíž je k dispozici pro zápas.

Sead Kolasinac
Pozitivně testovaný na Covid-19 během reprezentačních povinností. Sead je bez příznaků a dodržuje karanténu před návratem do tréninku. Pro tento zápas není k dispozici.

Thomas Partey
Levé stehno. Thomas byl střídán o poločase v zápase proti Aston Ville 8. listopadu z důvodu nataženého levého stehna. Pokračuje v rehabilitaci před návratem do plného tréninku.

Nicolas Pepe
Suspendován. Odpykává si třízápasovou stopku po červené kartě z utkání proti Leedsu. S Wolves jde o první zápas, který prosedí na tribuně.

Bukayo Saka
Šlapák na pravé chodidlo. Odnesl si šrám z nedělního zápasu proti Leedsu. Bukayo se vrátil do plného tréninku a je sledován. Rozhodnutí padne až těsně před zápasem.

Willian
Levé lýtko. Během zápasu s Leedsem si přivodil lehké zranění lýtka. Je připraven naskočit v zápase s Wolves o víkendu.

Pablo Marí
Levý kotník. Vážný výrok kotníku v zápase s ManCity 17. června. V pátek nastoupil za tým U23 v rámci PL2 a odehrál 45 minut proti Derby County.

Gabriel Martinelli
Levé koleno. Zranění si přivodil na tréninku 21. června. Gabi také pokračuje velmi dobře a nyní se postupně zapojuje do plného tréninku s týmem.

/arsenal.com/