Jak na RSS z Gunners.cz

Doporučovaný prohlížeč:
Spreadfirefox Affiliate Button – stránky Gunners.cz nejlépe fungují na Mozilla FireFox ..stáhnout si tento prohlížeč můžete kliknutím na ikonku ..


Také server Gunners.cz potřebuje mít svůj RSS kanál, protože naši uživatelé jsou přes své RSS čtečky rádi informováni o aktuálních článcích na Gunners.cz ..

na úvod budu citovat WIKI:{xtypo_quote}

RSS je rodina XML formátů určených pro čtení novinek na webových stránkách a obecněji syndikaci obsahu.

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery).

{/xtypo_quote}

‚Odebráním‘ novinek pomocí RSS čteček tedy máte přehled o dění na dané stránce aniž byste ji ‚fyzicky‘ navštívili .. někteří z Vás to určitě ocení a začnou používat, ostatní srdcaři to asi využívat moc nebudou .. nechám na Vás .. 

v praxi si tedy pomocí kliknutí na klasickou ikonku RSS – – můžete přidat daný obsah (automaticky aktualizovaný seznam nejnovějších článků) třeba do záložek ve svém prohlížeči .. nebo si je rovnou nechat zobrazovat na úvodní stránce portálu Seznam.cz ..

otestujte .. pokud něco nepoběží tak jak má .. zkuste poté položit srozumitlnou otázku ..