Jak Sokratis k Aubovi přišel

Poté, co v Borussii Dortmund vytvořili pevné přátelství, byli Sokratis Papastathopoulos a Pierre-Emerick Aubameyang potěšeni, že se znovu sešli v severním Londýně.
Řecký obránce a Gaboňan si skvěle rozumí na hřišti i mimo něj, i když jsou naprosto odlišné povahy. V článku popisuje Sokratis příběh o tom, jak se poprvé objevil na tréninku v Německu.
„Stali jsme se s Aubou přátelé velmi rychle, protože jsme přišli do klubu společně a oba dva umíme velmi dobře italsky. První rok, protože ani jeden z nás nemluvil německy, bylo pro nás snadnější mluvit italsky . Byl to jeden z důvodů, proč jsme se tak rychle zpřítelili, řekl Sokratis Arsenalu.
„Když jsem přijel na první trénink do Dortmundu svým Fiatem 500, hned jsem na parkovišti potkal Aubu vystupující z Ferrari nebo Porsche! Je to normální pro hráče, který má rád speciální vozy, jako je Auba.
„Vzal jsem Fiata 500 do Německa, protože to bylo první auto, které jsem si koupil za vlastní vydělané peníze. Přivezl sem ho s sebou i do Anglie.“
„Koupil jsem ho první rok, co jsem odešel z Řecka. Bylo mi tehdy 18 nebo 19 let. Je pro mne speciální a jediné auto, které budu držet až do úplného konce.“

Sokratis-and-Aubameyang