JET oficiálně hráčem Ipswiche

 

Oficiální web Arsenalu potvrdil přestu Jay Emmanuela-Thomase, který se rozhodl spojit svoji budoucnost s klubem z Championship – Ipswich Town. Obě strany nalezly shodu u přestupové částky, která ale není zvěřejněna. Jednak médeia spekulují, že The Tractor Boys zaplatili za JETa okolo 2 miliónů liber.

 

„Chci hrát a tak nastal v mé kariéře čas, abych se rozhodl. Vybral jsem si Ipswich a jsem přesvědčený, že to je pro mne správné. Dobře vzpomínám na dobu strávenou v Arsenalu a bude se mi za mými kolegy stýskat. Ale moje budoucnost je v mých rukách a musel jsem odejít.“

„Slova Paula Jewella na mě udělala dojem, stejně tak i tým, který buduje. Vím, že chce přivést ještě několik hráčů a ambicí klubu je postup do Premier League. Děkuji Arsenalu za vše, co pro mne udělal a přeji všem v klubu vše nejlepší“, zakončil dnes již bývalý hráč Arsenalu Jay Emmanuel-Thomas.

 

JET dále napsal na svém twitteru : Chci z celého srdce poděkovat celému týmu, jenom díky nim jsem tím, kým jsem. Přeji všem v klubu jenom úspěchy.

 

/Arseblog.com/ itfc.co.uk/