Joe Cole brzy kanonýrem?

 

Ano, alespoň podle anglického tisku. Ten totiž tvrdí, že agenti Joe Cola se včera setkali s představiteli Arsenalu s cílem dojednat podrobnosti kontraktu, na základě kterého se 28letý reprezentant Albionu stane hráčem The Gunners.

 

Spekuluje se, že dohoda mezi Colem a týmem z Ashburton Grove bude podepsána na dobu 3 let. Rozhovory obou stran ještě nejsou u konce, ale transfer bude dokončen s největší pravděpodobností příští týden. Zdá se, že záložník, který odchází z Chelsea jako volný hráč, bude prezentován na Emirates Stadium ještě před zahájením mistrovství světa.

 

Spekulace se opírá o vyjádření Harryho Redknappa, který dnes pro tisk prohlásil, že podle jeho názoru už Cole nalezl nového zaměstnavatele.

 

„Vypadá to, že někdo udělal vynikající obchod, když získal Cola jako volného hráče“, řekl trenér To*tenhamu.

 

„Nevím, kdo je ten šťastlivý, ale nic nenasvědčuje tomu, že Joe posílí Sp*rs. Mám pocit, a mohu se mýlit, že Angličan se už dohodl s jiným klubem“.


„Jsem velký fanoušek tohoto hráče a rád bych ho získal, ale problém je v tom, že odchovanec West Hamu už jedná s někým jiným“.


Tím, že Arsenal nebude muset vydat na transfer Cola ani cent a Wenger je rozhodnutý vybudovat mistrovský tým, souhlasil Boss s nabídkou platu, která v dějinách Arsenalu nemá obdoby, Ł110 tisíc.

 

Nehledě na nabídku z Manchesteru United se Joe Cole rozhodl, že zůstane v Londýně, protože jeho partnerka nedávno porodila syna a nemá v plánu se stěhovat z hlavního města. To je možná rozhodující moment, že 53násobný anglický reprezentant posílí tým z Ashburton Grove.

 

 

/Metro.co.uk/