Kdo nahradí Adebayora? V současnosti se spekuluje o Martinsovi a Chamakhovi

Magazín The People nás spojuje s příchodem nigerijského útočníka, Sunday Express zase píše, že Bordeaux nyní požaduje za Chamakha Senderose a finanční kompenzaci…

Martins by měl podle respektovaného magazínu přestoupit na Emirates Stadium na počátku dalšího měsíce.

Současný shooter Newcastlu United je díky sestupu svého klubu do druhé nejvyšší anglické ligy spojován už od začátku přestupního období s odchodem do jiného týmu. Ředitel Toons Derek Liambias ale prohlásil, že nebude jednat o žádném přestupu, dokud nebude definitivně vyřešeno vlastnictví klubu.

Arséne Wenger je dlouhodobým obdivovatelem 24-letého rychlonohého útočníka, a mohl by na něj podat nabídku, hned jak United přivítají nové majitele na St.James Parku.

Bývalý hráč Interu Milán přestoupil ke Strakám v roce 2006 za 10 miliónů liber, nyní se má jeho cena pohybovat okolo 12 miliónů.

{youtube}XOVTLqICOlg{/youtube}

{youtube}Ag6JcQwpjGU{/youtube}

Co se týče Chamakha, ten prohlásil, že chce, aby byl jeho případný přesun do Arsenalu uzavřen do středy, jinak pohorozil, že si může vybrat jiný klub.

Útočník Bordeaux má být přitom první volbou Arséne Wengera za odcházejícího Emmanuela Adebayora, a ve francouzském tisku se spekuluje o tom, že Arsenal už na hráče podal nabídku v hodnotě 7 miliónů liber. Sám hráč k tomu poznamenal: „Pokud bych přestoupil do Arsenalu, splnil by se mi sen, pokud ne, nebude mi vadit hrát například za Sunderland či Blackburn.“

Bordeaux se podle nejnovějších zpráv velmi zajímá o švýcarského obránce Phillipe Senderose, a francouzský klub by ho rád získal právě za Chamakha.

Senderos strávil poslední sezónu na hostování v AC Milán, a vzhledem k tomu, že chyběl v nominaci na první předsezónní zápas, vypadá to, že s ním Wenger už ve svých plánech nepočítá.

{youtube}AL9fbj0XkKk{/youtube}
/The People, Teamtalk, Express/