Kroky k návratu. Koscielny začíná odhazovat berle

První malé krůčky jsou splněny. Laurent Koscielny, který v květnu prodělal operaci achillovky, se na konci června již lehce prošel bez berlí. Radostnou novinku Francouz sdělil na sociálních sítích.

Semifinále Evropské ligy Koscielnymu přineslo trápení. Ve druhém utkání na hřišti Atlética Madrid se zranil hned zkraje zápasu, kvůli čemuž svým parťákům nemohl pomoci k postupu do finále.

Hned úvodní obrázky nezaviněného incidentu napověděly, že se nebude jednat o žádný krátkodobý problém. To se bohužel potvrdilo o pár dní později, kdy zkušený stoper musel absolvovat operaci.

Chirurgický zákrok zapříčinil, že Koscielny by se na hřiště měl dostat až v prosinci. Od konce sezóny navíc o dvaatřicetiletém obránci nebylo pořádně slyšet.

Vše bylo napraveno v pondělí. Francouzský reprezentant na facebookovém profilu sdílel novinku, když ukázal, jak zvládl první kroky bez berlí. „Je skvělé, že můžu znovu chodit,“ napsal ke svému příspěvku.

V září Koscielny oslaví třiatřicáté narozeniny. Bude opětovně patřit do základního výběru? Na odpověď si fanoušci budou muset počkat minimálně do podzimních dní.