Lansbury znovu skóroval a poslal Anglickou U19 do finále


Ve čtvrtek Anglie U-19 porazila Francii U-19 až po prodloužení 3:1. A náš Henri Lansbury byl jednou z ústředních postav družstva Anglie.

Anglie již po 8. minutách prohrávala 0:1 poté co si nikým nehlídaný francouzský reprezentant Gueye naskočil na centr. A anglie měla vylmi těžkou práci, protože Francie dělala vše pro to aby je nenachala hrát. Jeden z faulů Francie vyústil v přímý kop pro anglii. Drinkwaterův přímý kop trefil pouze zeď, ale odražený míč přistal na kopačce Lansburyho, který míč neomylně napálil do dolního rohu branky. Tento gól znamenal pro Lansburyho 3 góly ve 3 zápasech na šampionátu.

V druhém poločase branka nepadla, pouze jeden z francouzských hráčů byl vyloučen a tak šla Francie do prodloužení oslabena. V prodloužení Se dvakrát trefil Delfouneso a zajistil tak anglii postup do finále. 

V nedělním finále se střetne Anglie s Ukrajinou, která si poradila s výběrem Srbska také 3:1, kde bude Lansbury hrát důležitou roli. Utkání můžete sledovat v neděli od 16:30 na Eurosportu.

Zdroj: /youngguns/