Leden: Přestupy můžou začít

Jens Co můžeme čekat od zimního přestupního termínu?

 

Leden začal teprve včera, ale spekulace o tom, kdo z klubu odejde, se kolem Arsenalu rojí již pár týdnů, ne-li měsíců.

Na následujících řádcích najdete jména, kterých by se měli lednové přestupy týkat:

Jens Lehmann:

Německý gólman po neúspěšném startu do sezony, a hlavně kvůli svému zranění, přišel definitivně o post No.1 v týmu Arsena Wengera. Zájem o jeho služby je hlavně v jeho rodném Německu. V minulých dnech údajně odmítl nabídku z Barcelony, kde mu nabízeli stejnou pozici jako v Arsenale – dvojka za Victorem Valdesem.

Zájemci: Borussia Dortmund, Wolfsburg, Hertha, Manchester City, Barcelona

Lassana Diarra:

Stále více nespokojený "náhradník" Lassana Diarra chce také více prostoru v A-týmu. Říká, že riskuje svoji pozici v národním týmu a tak uvažuje i o přestupu.

Zájemci: Tottenham, Aston Villa, Everton, Manchester City

Gilberto:

Loni nepostradatelný tahoun týmu, letos málo využívaný náhradník. Na začátku sezony odpočíval po Copa America, šanci dostal Mathieu Flamini, chytnul se a již brazilského kapitána do sestavy nepustil.

Zájemci: Juventus Turín

Justin Hoyte:

Málo vytížený pravý obránce neměl letos příliš prostoru se předvést a tak připadá v úvahu hostování v jiném anglickém celku.

Zájemci: Aston Villa, Wigan (hostování)

Armand Traore:

Perspektivní levý obránce se nemůže do sestavy probít přes "nezničitelného" Gaela Clichyho a tak možná půjde nasbírat zkušenosti na hostování.

Zájemci: Wigan (hostování)

Shrnul jsem tedy největší kandidáty na přestup a hráče o které je největší zájem. Spekulovat zde o nákupech asi nemá cenu – všichni přeci známe Arsena Wengera.

/ arsenal-mania, FOX, Teamtalk, … /