Leno před utkáním s Manchesterem United

„Další speciální zápas pro nás“

V neděli prožil své první derby v severním Londýně, a hned pár dní na to se může Bernd Leno těšit na další „speciální utkání“ na Old Trafford.

Německý reprezentační gólman očekává další velký test proti Manchesteru United, s rostoucí formou a sebedůvěrou je celý tým na středeční utkání natěšen.

„Je to také speciální zápas, i když víme, že Manchester United nemá nejlepší sezónu. Stále mají kvalitní, silný tým a hrají samozřejmě na svém legendárním domácím stadionu, takže když se podíváte na tabulku ligy, vidíte že oni musí vyhrát, „Řekl Leno.

„Celý jejich tým je pod velkým tlakem, takže očekávám, že do zápasu půjdou s určitým hněvem a vášní. Myslím, že jejich fanoušci je budou hlasitě podporovat, takže potřebujeme dokonalý výkon, abychom tam dokázali vyhrát.

„Už jsem na Old Trafford [s Bayer Leverkusen] hrál a jsem nadšený, že tam mohu tentokrát v dresu Arsenalu hrát znovu, protože je to krásný stadion. Nejsem nadšený z toho, že mohu hrát proti konkrétním hráčům, chci si jednoduše dnešek užít a samozřejmě vyhrát.“

Ve středu v noci je Lenovým protihráčem v soupeřově brance David de Gea, hráč, kterého Němec velmi respektuje.

„Pro mě je jedním z nejlepších brankářů, možná ten nejlepší,“ řekl. „Jeho zákroky a reflexe jsou někdy neuvěřitelné až z jiného Vesmíru.

„Jsem rád, že ho uvidím hrát a doufám, že ve středu od něj neuvidíme tolik úžasných věcí!“

 

Zdroj: Arsenal.com