Setanta: Kdo by měl Arsenal posílit?


Blíží se letní přestupové období a s ním i přestupové spekulace, senzacechtivý redaktoři na webu sportovní televize Setanta ale už teď přišli se seznamem hráčů, kteří by se do Arsenalu nejvíce hodili…

Diagnostikovali jsme problém. Našli jsme několik cílových hráčů a dali jim naše doporučení…teď je řada na Vás (zřejmě myslí Wengera)

Fotbalový fanda má spekulace o přestupech hvězd do jeho klubu velice v oblibě. Přemýšlí, kde jeho tým potřebuje posílit a kolik by měl utratit.

Zdůraznili jsme slabá místa a snažili se poukázat na řešení. Tedy kterého hráče nahradit jiným


Brankář Diego Lopez (Villarreal): Manuel Almunia si možná zaslouží další šanci, je blízko k jedničce anglické repre. Lukasz Fabianski nepředvedl tolik, co by od něj Arsene očekával. Předpokládáme, že polský golman si sbalí věci, Almunia bude opět zahřívat lavičku a Lopez bude jasnou volbou do brány.

Další možnosti: Yohann Pele (Le Mans), Robert Green (West Ham)


Střední obránce: Phil Jagielka (Everton): Mikael Silvestre na to prostě nemá…Kolo Touré by také mohl být obětován (pozn. Red: s tím zásadně nesouhlasím) a měly by příjít dvě adekvátní náhrady. I když je Jagielka zraněný, jeho předešlá forma je jasnou odpovědí.

Další možnosti: Brede Hangeland (Fulham), Joleon Lescott (Everton), Giorgio Chiellini (Juventus), Matthew Upson (West Ham), Sebastien Bassong (Newcastle)


Střední záložník: Gareth Barry (Aston Villa): Mnoho fans Arsenalu by mohlo podotknout, že tým má dostatečnou ofenzivní sílu, ale v defenzivě to trochu skřípe. Záložník z Villy by mohl být tím pravým řešením než Diaby doroste potřebných kvalit.

Další možnosti: Gokhan Inler (Udinese), Marcos Senna (Villarreal)


Útočník: Samuel Eto’o (Barcelona): Už je to delší dobu co jsme doufali, že přijde. Je to Wengerův oblíbenec a nikdy jej neodepsal. Emmanuel “makám jen když chci“ Adebayor může jít a tato více než adekvátní náhrada by zde byla náramně uvítána.

Další možnosti: Roque Santa Cruz (Blackburn), Obafemi Martins (Newcastle), Pavel Pogrebnyak (Zenit), Klaas Jan Huntelaar (Real Madrid)

/setanta/


Na závěr: jedná se o názory redaktora Setanta webu.

Já si myslím tolik: v bráně bych průvan nedělal. Kluci dělají, co můžou a mají můj obdiv. V obraně je bohužel slabší a všemi odepisovaný Silvestre, kterého by mohl nahradit Jagielka a tím by se nám vytvořili náramné dvojice: Touré (který nesmí nikdy odejít) Gallas a Jagielka Djourou. Navíc je Jagielka Anglán a tím si získává body navíc. V záloze by mohl přibýt nějaký hráč typu Songa, snaživý bojovník. Na druhou stranu Diaby a Denilson by mohli jít někam na hostování, ať hrají pravidelně. V útoku nic neměnit, i když Eto´o je borec, ale Adeho stačí trošku nahecovat.