Letní objednávka – dresy


!! POUZE PRO ČLENY SUPPORTERS CLUBU!!!

 Pouze pro členy SC!!! Tedy pro ty, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2014/15.

Jak již Dan avizoval připravujeme hromadnou objednávku nových dresů, případně dalšího PUMA oblečení, které je nově na nabídce On-line Arsenal shopu. Času je málo, takže neváhejte a vybírejte.

Většina z Vás už to zná, ale přece jen apeluji na všechny, zejména objednávkové „nováčky“, aby si pečlivě přečetli návod a také pozorně přepisovali kódy, názvy a ceny. Hlídejte si hlavně ceny, protože se občas mění, zejména u dresků a potisků na ně. Momentálně je to £8 za jméno a £8 za číslo. PL patch na rukáv zdražil, na £4.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail. Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek!!!

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám zboží přišlo až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to €4,50.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do neděle 20.07.2014 12.00 (pravé poledne SELČ).
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com (2x si zkontrolujte kam objednávku posíláte, spousta lam ji posílá na oficiální e-mail SC, který pro objednávky není určený)
Předmětu emailu: „Objednavka Leto 2014“ a vaše registrační číslo v SC (na číslo nezapomínejte!!!)
Zároveň je třeba do 21.7. 2014 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
520700-4203814563/8360 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Na Slovensku pošta vyžaduje, aby průvodní lístek obsahoval i telefon adresáta. Přidal jsem tedy kolonku do tabulky, včetně té české, tak jej tam prosím pište, usnadníte si tím případné problémy s doručením.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě (kamarádům ze Slovenska se dopředu omlouvám, ale potvrzovat jejich platby vždy trvá déle, mnohem déle). O víkendu budu asi trochu na cestách, takže je pravděpodobné, že objednávky poslané v pátek a později potvrdím až v neděli odpoledne/večer, před celkovým zpracováním.

Díky, Hans