letní sraz gunners.cz + turnaj československých fanklubů

Zdravím členy našeho Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club !!!!

po čase, kdy panovala různá omezení, jsme se rozhodli opět zrealizovat letní sraz REGISTROVANÝCH členů Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club.

Tento rok však zcela netradičně v rámci 2. ročníku fotbalového turnaje československých fanklubů v městysu Buchlovice, okres Uherské Hradiště.

termín a čas konání srazu/turnaje: 25. 6. 2022 od 08.45

místo: Fotbalový areál Buchlovice (okres Uherské Hradiště)

Zúčastněné týmy: Celkem 12 – Borussia Dortmund, Bayern Mnichov, Juventus, Barcelona, Arsenal, Chelsea, Tottenham :), West Ham, Newcastle, Liverpool, Everton, Manchester United

Občerstvení: Celý den bude v areálu zařízený bufet/bar. K dispozici budou 2 druhy točeného piva, 4 druhy tvrdého alkoholu, točené nealko, káva, koláčky, párek v rohlíku, utopenec, grilovaná krkovička, hermelín, cigáro, langoš a gulášová polévka.

Afterparty: Po skončení turnaje, cca. 18./19. hodina, bude v areálu afterparty s DJ a cimbálovou muzikou

FB odkaz na další informace o turnaji: https://www.facebook.com/events/5525472340815909/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

koncept srazu/turnaje: příjezd už od začátku turnaje, na kterém budeme mít svůj vlastní tým, do kterého hledáme 12 hráčů/hráček. 7+1 do pole a 4 střídající.

Přihláška na sraz, respektive turnaj:

POUZE A JEN NA KLUBOVÝ MEJL, NE!!!! whatsapp, sms, messenger, telefon, signal nebo já jsem myslel!!!!!

Jméno a příjmení: Michal Pravda
ID:
0004
Zúčastním se fotbalového turnaje : Ano/Ne, hráč/brankář

Na závěr možná to nejdůležitější pro první článek o srazu. Pokud je někdo z goonerů, bydlištěm kousek od Buchlovic a zná místní poměry a zázemí, prosím, ozvěte se. Potřebujeme vyřešit další náležitosti srazu. Kde si „pronajmeme“ po turnaji hospůdku, možnosti ubytování aj.

mějte se všichni fajn! Michal – král Hané 🙂