ARSENAL FC 3 : 0 W.B.A. – report

 ARSENAL 3 : 0 WBA : FT 

Arsenal si dnes spravil chuť a skóre a drží krok s B4…

Arsenal dnes od 16:00 SEČ hostí nepříjemného soupeře z klasického středu anglické Premier League…

WBA aktuálně zaujímá 13. místo se skóre 9:13 a s 11 body. Arsenal je na tom trochu lépe, je na místě sedmém se 16 body a se skóre 20:21. Setkají se tak zcela odlišné týmy nejen co se týče herního stylu, ale i aktuální formy. Obrana Arsenalu nepatří k nejpevnějším a útok West Bromwiche k nejefektivnějším. Přesto očekávám oboustraně otevřenou hru, protože oba týmy budou bojovat o 3 body.

Pro Arsenal není jiné řešení než vítězství, pokud se chce udržet na dohled B4 a čekat na zaváhání svých soupeřů, tedy Chelsea, Newcastle, To**enhamu, Liverpoolu. Přitom na záda nám nebezpečně dýchá Norwich, ke kterému zajíždíme hned po reprepauze. Takže chyba se nepřipouští a Arséne musí poslat do boje to nejsilnější. WBA má ale proti nám jednu výhodu a to je  týdenní odpočinek. Přesto ale věřím, že svěřence managera Hodgsona vyprovodíme z Emirates s minimálním 3-1. 

 

Preview k zápasu od krtka.olc si můžete prohlédnout ZDE a osvěžit si třeba i některé statistické údaje. 

 

Sestavy 

 

ARSENAL 

Szczesny, Jenkinson, Vermaelen, Koscielny, Santos, Song, Ramsey, Arteta, Walcott, Gervinho, van Persie

Subs: Fabianski, Mertesacker, Djourou, Benayoun, Rosicky, Arshavin Park

 

 


    Sagna, Wilshere, Gibbs, Diaby, Chamakh

 

WBA  

Foster, Reid, McAuley, Olsson, Jones, Brunt, Dorrans, Morrison, Thomas, Gera, Cox

Subs: Fulop, Shorey, Dawson, Fortuné, Mulumbu, Tchoyi, Thorne

 

 


Televize a stream

Zápas nevysílá ani slovenská DIGI, ani Sky. Utkání přenáší pouze tyto satelitní stanice : Digi Sport 3 (romania) , Nova Sports 4 (hellas), SK Prime (serbia), Sky Calcio 4, Sky Sport 1 (germany), Sport 2 (israel), Sport TV4 (portugal), SuperSport 5 (za), Tring Sport 3, Viasat Sport (sweden), Viasat XTRA PL 3, ~ AD Sports HD6, ~ Sky Calcio HD4, ~ TV2 PL HD3 (norway)

Stream bude zřejmě možné najít na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info, myP2P, atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).


/Patrick/