ARSENAL FC 2 : 0 WBA – FT

 K dokonalosti měl náš výkon daleko….

Zdůrazňovat význam dnešního zápasu by bylo podle mého nošení dříví do lesa.

Arsenal se vyhřívá momentálně na krásném desátém místě tabulky Premier League, pěkně z uctivého odstupu kontroluje všechny týmy před sebou a nezasvěceným by se dokonce mohlo zdát, že jeho snahou v posledních kolech je co nejvíc se přiblížit pásmu sestupu. Vždyť stačí už jen třikrát prohrát, a co není dnes, může být vánočním dárkem.

Oba týmy z Manchesteru hrají letos trochu jinou ligu, ale že se dočkáme faktu, že před námi jsou mužstva jako Stoke, WHU, Swans, WBA, Everton, slepice či Chelsea, je skutečně ostuda.

Ano, dnešní soupeř, který se ještě nedávno plácal v Championship, má na nás pět bodů a pokud ho dnes neporazíme, odskočí nám na osm. Že se někdy The Gunners budou srovnávat s takovými to týmy je bezpochyby pro většinu fanoušků strašným zklamáním.

Najděme však na těch nevábně vyhlížejících tekutinách, ve kterých jsme skoro po krk, i něco pozitivního. Protože ten, kdo se nedotknul dna, tak ten se určitě nemůže vzepnout k vítězné šňůře. Tedy pokud na tom dně už jsme. Tak věřme, že dnes k začátku vítězné sňůry dojde a že hůře už být nemůže.

Injury máme ZDE, preview včetně sestavy čtenářů TU.

SESTAVA by MIkei : Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberl ain, Gervinho, Giroud

 Subs.: Martinéz, Jenkinson, Squilaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Podolski

Chce se mi zvolat COYG, ale nějak mi to drhne v krku. Tak uvidíme čím nás dneska kluci překvapí.

TIP : 2-1.

 

Patrick