FT Arsenal 2:1 Burnley

Arsenal

Základní sestava: Ospina, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Elneny, Iwobi, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Giroud

Náhradníci: Čech, Monreal, Bellerin, Arteta, Rosický, Walcott, Campbell.

Burnley

Základní sestava: Heaton, Ward, Mee, Keane, Darikwa, Arfield, Ulvestad, Jones, Boyd, Gray, Vokes

Náhradníci: Robinson, Duff, Knightly, Taylor, Lowton, Barton, Hennings. 

 

Zápas vysílá živě Nova Sport 1. 

Komentáře

  1. RadaStohlik (karma: 0) #1

    [quote name=“BigFan..“]OT, které zahřeje u srdíčka: Sheffield Wednesday, co nás letos vyhodil z C1 cupu, dostal od Shrewsbury gól na 3:2 v posledních vteřinách a vypadává :-)[/quote]

    můžeš to rozvést, v čem tě to tak těší?

    |
  2. karlos (karma: 0) #1

    to same de bruyne v chelsy totalne marny,ale je to zajimave, kteri hraci se prosadi hned a krerym vyhovuje jiny herni system..

    |
  3. karlos (karma: 0) #1

    tohle by mela byt rozhodujici sezona pro oxeho a hlavne pro thea, ktery bere ranec a jeho vykony odpovidaji 50.t liber, pokud se nezlepsi, tak s nimi klub uz nemuze pocitat, bohuzel v boji o titul se souperi neptaji jake mas jmeno,ale jake vykony podavas

    |
  4. spirki (karma: 0) #1

    ..ox hraje porad stejne to musis i ty videt,ze je trychly a,el napr.spanels.hraci hraji upnme jinak ox se rozebehne a dej se vule bozi,kolik obrancu obehral skoro nikoho,zadna kombinace na ktere si arsenal zaklada,kdyz mam porovnat cambella, tak ten se jeji skutecne vyborne..[/quote]

    Kup si brýle prosím! Ox je 1 vs1 daleko lepší než Campbell, bohužel není efektivní, ale to pořád může přijít. Theo nenaplnuje ten talent se kterým došel. Přesto máte dost krátkou pamět.

    |
  5. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“] ox se rozebehne a dej se vule bozi,kolik obrancu obehral skoro nikoho[/quote]

    Já bych spíš řekl, že dnes společně s Alexisem nejvíc z celého týmu

    |
  6. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]
    ..ox hraje porad stejne to musis i ty videt,ze je trychly a,el napr.spanels.hraci hraji upnme jinak ox se rozebehne a dej se vule bozi,kolik obrancu obehral skoro nikoho,zadna kombinace[/quote]

    Dnes ale podal Ox jeden z nejlepších výkonů letos… oproti mnoha slabým. Neztrácel moc míče, snažil se uvolnit individuálně a přihrát. To od něho Wenger chce. Aby využíval své přednosti, ale nezadrbal potom akci tragickou přihrávkou. Dneska to bylo lepší a hned má asistenci.

    |
  7. pa3q_15 (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“]Prosím vás, nevíte někdo, kolik měří Iwobi? Dík.[/quote]
    1,80 m

    |
  8. karlos (karma: 0) #1

    ono je i dulezite proti jakym souperum to je proti sinym se ves tredu vyubec neprosadi tam je nulovy, za tim si stojim..

    |
  9. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]ono je i dulezite proti jakym souperum to je proti sinym se ves tredu vyubec neprosadi tam je nulovy, za tim si stojim..[/quote]
    Jak dlouho sleduješ Arsenal?

    |
  10. Kandinsky (karma: 0) #1

    [quote name=“pa3q_15″][quote name=“Kandinsky“]Prosím vás, nevíte někdo, kolik měří Iwobi? Dík.[/quote]
    1,80 m[/quote]

    Jenom? To bych mu řekl o dost víc.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.