FT Arsenal 2:1 Burnley

Arsenal

Základní sestava: Ospina, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Elneny, Iwobi, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Giroud

Náhradníci: Čech, Monreal, Bellerin, Arteta, Rosický, Walcott, Campbell.

Burnley

Základní sestava: Heaton, Ward, Mee, Keane, Darikwa, Arfield, Ulvestad, Jones, Boyd, Gray, Vokes

Náhradníci: Robinson, Duff, Knightly, Taylor, Lowton, Barton, Hennings. 

 

Zápas vysílá živě Nova Sport 1. 

Komentáře

  1. karlos (karma: 0) #1

    pokud budou hraci jako arteta,rosa atd koncit, tak by nemeli dostaqvat moc sanci to je logika i jejich vykonost tomu asi odpovida proc pujdou jinam,ze..

    |
  2. miezto (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]OT:skoda stejeho casu jak zapas barca s atletikem ..[/quote]
    tam už je stějne po zápase, Atleti 2 redky…

    |
  3. chester (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]pokud budou hraci jako arteta,rosa atd koncit, tak by nemeli dostaqvat moc sanci to je logika i jejich vykonost tomu asi odpovida proc pujdou jinam,ze..[/quote]

    Nevim, Rosicky pokazdy ukazuje, ze na to jeste ma, kdykoli se v posledni sezone dostal na hriste. A Flamini toho ted myslim taky odehral vcelku dost, takze tvoje logika ma trochu diry… Navic, ze pujde Rosicky pryc jsou zatim jen spekulace, nic vic. 🙂

    |
  4. traged (karma: 0) #1

    No, Elneny se mi zatim libi hodne. Na to ze je to jeho prvni zapas se ani trochu neschovava, porad chce balon, vi co s nim udelat, nezmatkuje. Hraje fakt podobne jako Arteta kdyz k nam prisel.

    |
  5. Theodor (karma: 0) #1

    [quote name=“haracky“]Arteta na place, takže bude remízka :)[/quote]

    ze te huba nebolí 🙂 Ja ho uz taky nemusim, ale mam porad v hlave gol proti City a ten rev..:) trochu ucty

    |
  6. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“Zbyňa“][quote name=“chester“]Vsimli jste si nekdo, ze pred golem Burnley sundal Coquelina paradnim zakrokem Gibbs? Duvod, proc byl Coq osetrovanej…

    https://vine.co/v/i5HHbQ5KFbz%5B/quote%5D
    Hlavně nevím proč tam Gibbs běžel… :-*[/quote]

    Kdybysme hráli s Barcou, tak bych řekl, že ho něco kouslo, ale s Burnley… 🙂

    |
  7. Kandinsky (karma: 0) #1

    [quote name=“adam-arsenal“]inak dnes nám chýba nápad a ten nápad sa volá Mesut Ozil.[/quote]

    Tak náhradní nápad je na hřišti zatím jen čtrnáct minut.

    |
  8. adam-arsenal (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“][quote name=“adam-arsenal“]inak dnes nám chýba nápad a ten nápad sa volá Mesut Ozil.[/quote]

    Tak náhradní nápad je na hřišti zatím jen čtrnáct minut.[/quote]
    hej Rosa celkom pohode hrá

    |
  9. traged (karma: 0) #1

    [quote name=“Kandinsky“][quote name=“adam-arsenal“]inak dnes nám chýba nápad a ten nápad sa volá Mesut Ozil.[/quote]

    Tak náhradní nápad je na hřišti zatím jen čtrnáct minut.[/quote]
    Hlavne po pulrocni pauze…napady urcite ma, snad je bude jeste schopnej i realizovat jako driv.

    |
  10. Kadlec999 (karma: 0) #1

    [quote name=“Nasir“]Giroud by potřeboval oddych.[/quote]
    Spíše by potřeboval zjebat za ty patičky. Hraje to jako by jsme vedli 5:0.

    |
  11. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“Kadlec999″][quote name=“Nasir“]Giroud by potřeboval oddych.[/quote]
    Spíše by potřeboval zjebat za ty patičky. Hraje to jako by jsme vedli 5:0.[/quote]

    Právě proto jsem napsal, že by potřeboval oddych. Ty patičky ani finálky mu dnes nejdou.

    |
  12. Nasir (karma: 0) #1

    Škoda. Elneny by si gól zasloužil za sympatický výkon dnes.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.