FT Liverpool 3:3 Arsenal

ARSENAL

Základní sestava: Čech, Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Ramsey, Campbell, Özil, Walcott, Giroud. 

Lavička: Macey, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Iwobi.  

 

LIVERPOOL

Základní sestava: Mignolet, Clyne, Toure, Sakho, Moreno, Henderson, Milner, Can, Lallana, Ibe, Firmino

Lavička: Ward, Caulker, Smith, Lucas, Allen, Teixeira, Benteke.

Komentáře

  1. Vinny11 (karma: 0) #1

    co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino

    |
  2. Nasir (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]

    Tak u nás udělá Wenger jeden a ten se taky chytne. Takže 1:1. 🙂

    |
  3. NorthGooner (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]Ať se na mě fans Oxe nezlobí ale Joel zatím vydá za dva Oxe :-*[/quote]

    Za dva sice ne, ale začíná disponovat tím, co Oxovi chybí. Slušná defenziva plus bodový příspěvek do ofenzivy. Hraje základ zaslouženě. Kdo by to byl řekl, já rozhodně ne, ale jsem za něj rád, že svou šanci chytil za pačesy.

    |
  4. Spižin (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]
    no, „chytne“, já myslel že před timhle zápasem dal v lize 3 góly, a to přicházel jako 40ti miliónová posila do útoku…

    |
  5. RP7 (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]

    jasné no 17 zápasu v lize a jeden gol to se fakt chytl tyjo

    |
  6. Jonny1111 (karma: 0) #1

    [quote name=“Assassin“][quote name=“peater8″]Dnes jsem opět vsadil, že vstřelíme tři góly. Za devět tisíc. Výhra 60 000 Kč. Venku nám to střílí více než doma.[/quote]

    Ty šťastná krysa 😀 ešte jeden gól, což verím, že padne a máš to opäť v kapse, držím päste a nech vyhráme! :-)[/quote]
    tretí v 94 minúte a infarkt k tomu 😆

    |
  7. Kandinsky (karma: 0) #1

    [quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]

    Na něj fans nadávají snad ještě víc než na Bentekeho.

    |
  8. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“RP7″][quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]

    jasné no 17 zápasu v lize a jeden gol to se fakt chytl tyjo[/quote]

    za prvy to bylo mysleno ironicky a za druhy koukej na zapas

    |
  9. TopseCrets (karma: 0) #1

    [quote name=“NorthGooner“][quote name=“TopseCrets“]Ať se na mě fans Oxe nezlobí ale Joel zatím vydá za dva Oxe :-*[/quote]

    Za dva sice ne, ale začíná disponovat to, co Oxovi chybí. Slušná defenziva plus bodový příspěvek do ofenzivy. Hraje základ zaslouženě. Kdo by to byl řekl, já rozhodně ne, ale jsem za něj rád, že svou šanci chytil za pačesy.[/quote]
    „slušná defenziva“ je vůči „Oxově defenzivě“ hodně slabej odvar, ale to víme všichni
    spíš na mě hodně zapůsobil i směrem dopředu, fakt klobouček

    |
  10. Ansacu (karma: 0) #1

    [quote name=“Spižin“][quote name=“Vinny11″]co se musí nechat Liverpoolu že jeden z těch 21 přestupu co udelaj behem leta se vždycky jeden chytne viz Firmino[/quote]
    no, „chytne“, já myslel že před timhle zápasem dal v lize 3 góly, a to přicházel jako 40ti miliónová posila do útoku…[/quote]
    a psalo se o něm že je na odchodu 😀 Bud ted nebo v létě že půjde 😀

    |
  11. bukowski83 (karma: 0) #1

    Mně přijde, že ani nechcou hrát balón, spíš jim jde o to pořádně do nás vrážet a koukat, jestli to rozhodčí spolkne.

    |
  12. yen56 (karma: 0) #1

    Můžem, prosím, začít vzadu něco hrát, aby průměrák Firminho nevypadal najednou jako Suaréz?

    |
  13. juha_efx (karma: 0) #1

    blaznivejsi polcas som uz dlho nevidel…kludne mohlo byt uz 4:4 lebo sa hra prakticky bez obran ale zapas sa musi pacit kazdemu kto ma rad futbal…do druheho polcasu len jedno zelanie a to aby sme dali o jeden gol viac ako Live

    |
  14. spirki (karma: 0) #1

    To co předvádíme v zadu je na úrovní týmu z kapr ligy. :/

    |
  15. vlki14 (karma: 0) #1

    Aaron totálně mimo svůj prostor pořád, nechá za sebou strašný okno a litá vepředu jak blázen ..jinak neskutecnej zápas, úžasný tempo

    |
  16. bukowski83 (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]Theo je fakt na průplesk ![/quote]
    Měl by jít dolů o tom žádná, hůř než on by ani Gibbo nehrál.

    |
  17. pablob26 (karma: 0) #1

    obrovsky rozdiel v napadani. Ak by sme k superovi pristupovali aspon 50% z toho co liverpool k nam tak ich roznesemie.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.