FT Liverpool 3:3 Arsenal

ARSENAL

Základní sestava: Čech, Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Ramsey, Campbell, Özil, Walcott, Giroud. 

Lavička: Macey, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Iwobi.  

 

LIVERPOOL

Základní sestava: Mignolet, Clyne, Toure, Sakho, Moreno, Henderson, Milner, Can, Lallana, Ibe, Firmino

Lavička: Ward, Caulker, Smith, Lucas, Allen, Teixeira, Benteke.

Komentáře

  1. BestStriker (karma: 0) #1

    Theo dneska vůbec netuší – když má zdvojit, tak nezdvojí, když si má hlídat svýho, tak nehlídá, když má přihrát, tak nepřihraje… Flamini s Ramsey se musí pořádně uklidnit. Özil nemá moc prostoru, jak dneska máme slabou záohu…

    |
  2. Chronic (karma: 0) #1

    [quote name=“bukowski83″]Mně přijde, že ani nechcou hrát balón, spíš jim jde o to pořádně do nás vrážet a koukat, jestli to rozhodčí spolkne.[/quote]
    Presne trapne braneni skoda za jim to rozhodci pousti, jejich braneni nema s fotbalem nic spolecnyho

    |
  3. Trixy (karma: 0) #1

    kluci nějaký funkční link v koukatelné kvalitě? sopcast po 10min ofline a všechen flash je kostičkovaná…díky

    |
  4. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    Hodne zajimavy polocas. Nastup sileny, ale nastesti jsme z niceho dali dva goly a pak malem i treti. Liverpool na to vlitnul a byla tam hodne okenek. V tehle situacich hodne chybi Santi a Coq.
    Hlavne at AW srovna o puli kabinu. Kdyz budeme hrat vic soustredene, tak sse tenhle zapas vyhrat da. Chce to dostat do hry vic Mesuta

    |
  5. traged (karma: 0) #1

    To byl silenej polocas teda…Theo proste neni hrac do kombinace a nikdy nebude, tech ztrat bylo fakt moc, az se uzdravi Alexis tak bude max stridat Oliho obcas.

    |
  6. Rypi (karma: 0) #1

    Otresny Theo, Flamstr (Ramsey mu teda taky moc nepomaha dozadu) a Koscielny, kt si sice moc hezky hlida prostor, ale Firmino stoji pokazde 5 m od nej uplne sam 😀

    |
  7. DarthRa (karma: 0) #1

    [quote name=“Trixy“]kluci nějaký funkční link v koukatelné kvalitě? sopcast po 10min ofline a všechen flash je kostičkovaná…díky[/quote]
    já sleduju blabseal.com/frodo …super obraz, občas se možná seká, ale většinou ne

    |
  8. vogel (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″]Proč se tady zas pomlouvá Ox, když do zápasu jakkoliv nezasahuje?[/quote]
    Ja zadny pomlouvani nevidel. Ale vsiml jsem si,ze se zde porovnavani hraci, co jsou konkurenti na danou pozici, coz je v poradku 🙂

    |
  9. gunnerF4n (karma: 0) #1

    berte to pozitívne..hráme zatial veĽké kulové, zatiaľ čo Lpool predviedol asi svoju najlepšiu polku sezóny (minimálne Firminho určite) a vychádzali im aj odrazy a božská pomoc..a STÁLE je to remíza a zápas otvorený..takže ak v druhom polčase začneme hrať (Mesut, Theo nejaka akcia) tak ich ešte s kludom môžeme rozniesť

    |
  10. Anton (karma: 0) #1

    Zapas ako stvoreny pre Santiho , Francisa a Alexisa – Santi by vykluckoval z tazkej situacie, le Coq by im spravil v ihrisku diery po jeho super smykackach a alexis je alexis… skoda ze nie su k dispozicii … v tomto zapase som videl Girouda najviackrat v offside za celu sezonu dokopy :/ ako aj Cecha „tvorit“ hru vykopavanim .. COYG

    |
  11. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“vogel“][quote name=“yen56″]Proč se tady zas pomlouvá Ox, když do zápasu jakkoliv nezasahuje?[/quote]
    Ja zadny pomlouvani nevidel. Ale vsiml jsem si,ze se zde porovnavani hraci, co jsou konkurenti na danou pozici, coz je v poradku :)[/quote]

    Theo dnes hraje tužku. Theo je konkurentem Oxe. Proč je tady nikdo nesrovnává?

    |
  12. Cenda11 (karma: 0) #1

    No je to strašná divočina zatim ! Přestat zbytečně ztrácet a dělat dementní chyby a musíme vyhrát sakra .

    |
  13. Jeams (karma: 0) #1

    Za tech 48 minut jsem zestarnul o 5 let 😆 chce to trochu uklidnit a zacit hrat nasi hru

    |
  14. vogel (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″][quote name=“vogel“][quote name=“yen56″]Proč se tady zas pomlouvá Ox, když do zápasu jakkoliv nezasahuje?[/quote]
    Ja zadny pomlouvani nevidel. Ale vsiml jsem si,ze se zde porovnavani hraci, co jsou konkurenti na danou pozici, coz je v poradku :)[/quote]

    Theo dnes hraje tužku. Theo je konkurentem Oxe. Proč je tady nikdo nesrovnává?[/quote]
    Protoze Theo bude hrat na ukor Cambella a Oxe porad. Jak vime tak souboj o jeden post musi mezi sebou svest Ox a Campbell, Walcott ji ma predplacenou automaticky.

    |
  15. Feri (karma: 0) #1

    Theo je fakt technicky naprosto mimo, chodi do 3 jak machr a nikdy mu to nevyjde, do kombinace prispevek 0. Flamini nestiha, mesut se nedostava do hry a Giroud porad stoji v offsidu. Prijde mi, ze kdybysme to uklidnili, tak je rozjedeme, snad na ne vlitneme, misto thea Ox at to rozhybe v 60.

    |
  16. Prezi (karma: 0) #1

    Poločas: pod tlakem nepřešli jsme ani půli, pak jsme dostali gól, poprvé jsme se dostali na dostřel Joel krásnej pas a Aaron krásný gól. Pak chyba na vápně tam nesmí nikdy být hráč sám aby měl čas si to připravit a poslat tam takovou střelu, Nicméně šťastnej druhej gól a škoda Giroudovo netrefení prázdný brány. Druhej poločas bude opět začínat tlakem Liverpoolu přečkat pak udeřit! Dnes super Petr a Joel. Oli by si měl dát bacha na ofsajdy a Per no nevim plave tam je to na něj moc rychlovka dneska..

    |
  17. olidata (karma: 0) #1

    Dosť sa tu nadáva na Thea – a myslím, že oprávnene – čo znamená, že zrejme dá víťazný gól. 😉

    |
  18. mc1897 (karma: 0) #1

    Problem nie je v jednotlivcoch – okrem Thea. Ale nefunguje nam system doplnania zadnej 4-ky so stredom.

    Dva krat sa prekrizuju a my koncime, mame chaos v obrane… Tak rychlost behania je nad moznosti Perovho CPU, plus Aaron s Flamstrom tiez behaju za tienmi len, jak dorastenci. Nie je tam ziaden tlak na loptu v okoli 20-25m a potom si to samozrejme posuvaju jak Barcelona…

    A nepacia sa mi nakopavacky. Zatial najlepsie zasa Joel. Mesut je vypojeny a od Aarona sa odrazaju lopty jak od steny (v rozohravke).

    Zasadne je zlepsenie Flamstra a Aarona dozadu, a Pera, Bella, Aaarona a Nacha pri rozohravke…

    |
  19. yen56 (karma: 0) #1

    Vím, že dal branku, což mu tady značně zvyšuje kredit a pohled na předváděnou hru, ale rád bych se trošku za tento poločas navezl do Aarona.

    Náběhy do vápna prvotřídní, ale jeho primární funkce je jinde. Často je mimo svou pozici. Neustále prohráváme odražené míče ve středu hřiště, což je částečně jeho, částečně Flamsterova vizitka.

    Má být spojkou mezi obranou a útokem, díky jeho (ne)hře v tomto ohledu je však Mesut naprosto odpojený od zbytku týmu. Podobný problém nastává i když naši stopeři mají míč – Aaron si často nesbíhá, ale sám se začne posouvat dopředu někam až na Mesutovu úroveň. Stopeři tak nejčastěji rozehrávají do stran, tam to ale hodně rychle napadají.

    |
  20. killerhammer (karma: 0) #1

    Zatiaľ spokojnosť.

    Predpokladal som, že budeme mať veľké problémy v zálohe, čo sa presne aj stalo.

    Ale podarilo sa nam efektívne využiť skoro všetky šance a dosť sme ich schladili.

    Druhý polčas očakávam viac taktiky z oboch strán, tiež verím že poolu dojdú sily.

    Teraz už verím, žeby sme ich mohli klepnúť, prinajhoršom remíza 8)

    |
  21. maxo_s (karma: 0) #1

    Niektore komentare ako keby sme boli Bayern alebo Barcelona vo forme a hrali pod svoje moznosti.Nakopavane centre,to je cela aktivita Liverpoolu.Theo moze z velkej casti za gol,druhy gol po biliardu a strela,ktora sa podari tak z 20 striel.A to este niekto sa ide pokakat,ako ten Kloppov tym hra.Najkrajsia akcia Campbell-Theo-Giroud paradoxne neskoncila golom,golom do praaaaazdnej.To som fakt nahlas nadaval.

    |
  22. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“maxtej“][quote name=“peater8″]Dnes jsem opět vsadil, že vstřelíme tři góly. Za devět tisíc. Výhra 60 000 Kč. Venku nám to střílí více než doma.[/quote]

    Vis, co rikaji v reklamach v anglicke TV – bet responsibly 😉
    Proto jsem ja vcera vsadil na West Ham v 58. minute kdyz prohraval v Bournemouth 5 Kc a vyhral jsem 86 Kc 😀 :D[/quote]
    Sváča grátis. Dobrá práce 😉

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.