Ljungberg: Je těžké se s tím vyrovnat


Na tváři Freddieho Ljungberga se zračilo zklamání, když se snažil vysvětlit, proč Arsenal ve středu vypadl z dalších bojů Ligy mistrů.

Švédský záložník cítil, že Arsenal si už minulou sezónu zasloužil vyhrát Ligu mistrů a letošní vyřazení od PSV bere jako vážný nezdar. Po vlastním gólu Alexe to dlouho pro Arsenal vypadalo příznivě, ale obránce PSV odčinil svou chybu sedm minut před koncem a hlavičkou k bližší tyči rozhodl o postupu Eindhovenu. ,,Jsem jen velmi zklamaný.Všechna čest před výkonem PSV. Měli náskok z předchozího zápasu, ale my jsme také měli na to postoupit. Naše gólové šance zůstali nevyužity a ještě tam byly nějaké ty pološance."

 

,,Měli jsme dost příležitostí utnout zápas a dojít k vítězství. Ale naše vlastní chyby PSV trochu uklidnily a když těsně před koncem vyrovnali, bylo prakticky rozhodnuto."

,,Jako v sobotu proti Readingu jsme udělali chybu a oni ji využili. Opět jsme byli trochu nerzvózní. Přímý kop, ze kterého skórovali ,jsme jim v podstatě darovali."

,,Je to hodně o disciplíně. Hraje se 90 minut, takže se musíme koncentrovat na všech 90, ne jako včera."

,,Liga mistrů pro nás byla největším cílem. Minulý rok jsme si mysleli, že si ji zasloužíme vyhrát a nestalo se tak. Doufali jsme že tento rok by se nám to mohlo podařit. Jak vidíte tak se nám to nepodařilo."

"Několik dalších dnů bude velmi složitých, budeme se vypořádávat se zklamáním. Ale musíme již myslet na příští rok a vytvořit si dobrou výchozí pozici."