Loan Watch 13.2.

Folarin Balogun odehrál 88 minus vysoké výhry Reims proti Troyes. Přidal další gól a je aktuálně nejlepším střelcem Ligue 1 s 15 góly.

Taylor Foran si odbyl seniorský debut, naskočil v 60. minutě zápasu Hartlepoolu United se Suttonem United 2:2.

Arthur Okonkwo udržel první čisté konto v Rakousku. Sturm Graz porazil Rapid Vienna 1:0.

Cedric Soares si odbyl debut za Fulham, když naskočil na poslední minutu zápasu. Fulham vyhrál 2:0 s Nottinghamem Forest.

Pablo Mari odehrál celý zápas, Monza porazila Bolognu 1:0.

Auston Trusty nastoupil jako levý obránce, odehrál celý zápas a vysloužil si žlutou kartu. Birmingham porazil WBA 2:0.

Ainsley Maitland-Niles nastoupil jako pravý stroper ve stoperské trojici, vysloužil si žlutou a Southampton prohrál 2:0 s Wolverhamptonem.

Albert Sambi Lokonga nastoupil v 56. minutě. Crystal Palace remizovalo 1:1 s Brightonem, Sambi dostal krátce po nástupu na hřiště žlutou kartu.

Tim Akinola odehrál celý zápas, Chesterfield prohrál 2:1 s Notts County.

Charlie Patino nastoupil v 23. minutě. Blackpool remizoval s Rotherhamem United 0:0.

Nathan Butler-Oyedeji nastoupil v 70. minutě, Accrington Stanley remizoval 0:0 s Cheltenham Town.

Ovie Ejeheri odchytal celý zápas SJK ve finském ligovém poháru, SJK prohrálo 2:1 s Haka.

Ryan Alebiosu nastoupil v 75. minutě vítězného zápasu Skotského FA Cupu Kilmarnocku s Dundee United 1:0.

Brooke Norton-Cuffy naskočil v 69. minutě zápasu, ve kterém Coventry City remizovalo 1:1 s Luton Town.

Alex Kirk odehrál celý zápas. Ayr United ve Skotském FA Cupu porazil Elgin City 4:1 Potřeboval k tomu nakonec až prodloužení.

Nicolas Pepe, Nuno Tavares, Marquinhos, Tyreece John-Jules a Omar Rekik chyběli z důvodu zranění. Ostatní hráči k zápasům nenastoupili z různých důvodů (zůstali sedět na lavičce, jejich tým o víkendu nehrál, nebo nebyli k zápasu nominování).

Zdroj: /Jorge Bird, transfermarkt/