Loan Watch 27.2.

Marquinhos si odbyl debut za Norwich a v 59 odehraných minutách si stihl připsat gól (video) i asistenci a přispět tak k výhře s Cardiff City 2:0.

Arthur Okonkwo odchytal další zápas v dresu Sturm Graz, tentokrát však prohráli s Klagenfurtem 2:1.

Nuno Tavares nastoupil na pozici pravého wing-backa a odehrál celý zápas ve kterém však Marseille doma prohrála s PSG 3:0.

Ainsley Maitland-Niles nastoupil ke svému jubilejnímu stému zápasu v Premier League. Odehrál celý zápas, Southampton prohrál 1:0 s Leedsem.

Brooke Norton-Cuffy odehrál celý zápas. Jeho Coventry City porazilo Sunderland 2:1.

Sambi Lokonga odehrál celý zápas, Crystal Palace si připsala bod za bezgólovou remízu 0:0 s Liverpoolem.

Taylor Foran odehrál 58 minut. Hartlepool remizoval s Walsallem vysoko 3:3.

Alex Kirk odehrál celý zápas ve kterém Ayr United remizoval s Raith Rovers 0:0.

Pablo Mari odehrál 85 minut a vysloužil si žlutou kartu. Monza prohrála se Salernitanou vysoko 3:0.

Ryan Alebiosu nastoupil v 85. minutě remízového zápasu Kilmarnocku s Motherwellem 1:1.

Folarin Balogun odehrál 87 minut zápasu s Toulouse. Reims vyhrálo 3:0 Flo se gólově neprosadil.

Nikdo další z hráčů na hostování do zápasu nenastoupil.

Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt, Twitter/