Loan Watch 6.2.

Arthur Okonkwo si odbyl svůj debut za Sturm Graz v poháru. Zápas proti Salzburku skončil po prodloužení 1:1. Arthur dvěma chycenými penaltami přispěl k celkové výhře.

Auston Trusty v poslední minutě nastavení vstřelil vítězný gól na 4:3 v přestelce se Swansea.

Sambi Lokonga si odbyl svůj debut za Crystal Palace, kdy nastoupil v 72. minutě prohraného zápasu s Manchesterem United 2:1.

Nathan Butler-Oyedeji si připsal svůj seniorský debut za Accrington Stanley, který prohrál s Lincoln City 3:0. Odehrál 59 minut.

Folarin Balogun odehrál celý zápas s Auxere, který skončil bezgólovou remízou 0:0.

Ovie Ejeheri odchytal další zápas ve finském ligovém poháru, SJK porazilo VPS 3:2. Ovie si vysloužil žlutou kartu.

Nuno Tavares odehrál celý zápas s Nice, Marseille prohrála 3:1.

Charlie Patino odehrál 60 minut zápasu, ve kterém Blackpool prohrál 3:0 s Middlesbrough.

Alex Runarsson odchytal celý zápas, Alanyaspor prohrál s Istanbulosporem 2:1.

Brooke Norton-Cuffy odehrál 61 minut zápasu ve kterému Coventry City prohrálo s WBA 1:0.

Ryan Alebiosu odehrál celý zápas. Kilmarnock v něm prohrál 3:1 s Livingstonem.

Alex Kirk odehrál celý zápas Ayr prohrál 2:0 s Qeens Park.

Tim Akinola nastoupil v 83. na posledních pár minut zápasu. Chesterfield prohrál 1:0 s Boreham Wood.

Pablo Mari hraje s Monzou až dnes ve 20:45, zápas vysílá Nova Sport 4. Omar Rekik má možnost si dnes odbýt debut za Wigan, který v 21:00 nastoupí na půdě Blackburnu, zápas vysílá Premier Sport 1.

Ostatní hráči z různých důvodů k zápasu o víkendu nenastoupili.

Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt/