Loan Watch 8.1.

Arthur Okonkwo udržel v zápase proti AFC Wimbledon čisté konto. Zápas skončil 0:0. 23 zápasů v League Two 9 čistých kont, FA Cup 2z/1čk, EFL Cup 1 zápas.

Ainsley Maitland-Niles odehrál celý zápas v záloze. Southampton porazil Crystal Palace 2:1. 10 zápasů v lize, FA Cup 1 zápas, EFL Cup 2 zápasy.

Tim Akinola odehrál 87 minut remízového zápasu 3:3 za Chesterfield proti WBA. National League 12 zápasů, FA Cup 3 zápasy.

Charlie Patino odehrál 68 minut vítězného zápasu Blackpoolu proti Nottinghamu Forest 4:1. Championship 20 zápasů 2 goly 2 asistence, FA Cup 1 zápas, EFL Cup 1 zápas.

Harry Clarke odehrál celý zápas ve kterém Stoke City porazila Hartlepool United 3:1. Championship 17 zápasů 2 goly, FA Cup 1 zápas, EFL Cup 1 zápas.

Tyreece John-Jules pro zranění vynechal zápas Ipswiche, který porazil Rotherham United 4:1. League One 17 zápasů 3 goly 1 asistence, EFL Trophy 3 zápasy, EFL Cup 1 zápas.

Salah-Eddine pro zranění vynechal prohru Hullu 2:0 s Fulhamem. Letos ještě k žádnému zápasu nenastoupil.

Brooke Norton-Cuffy nebyl včas zaregistrován ve svém novém týmu a tak k zápasu ve kterém Coventry City prohrálo 4:3 s Wrexhamem nemohl nastoupit. První polovinu sezony strávil v Rotherhamu, kde si připsal 2 asistence ve 20 zápasech v Championship a také jeden zápas v EFL Cupu.

Mika Biereth odehrál 87 minut bezgolové remízy RKC Waalwijk 0:0 Heerenveen. Letos 5 zápasů v Erdevise 2 goly a 1 zápas nizozemského poháru. Dost letos laboruje se zraněními.

Pablo Mari se po svým zranění vrátil a pomohl Monze k remíze 2:2 s Interem Milan. V Serii A si letos zatím připsal 10 zápasů a 1 gol.

Alex Kirk po zranění odehrál celých 90 minut a pomohl Ayr United k výhře 1:0 nad Hamilton Academical. Střední obránce hostuje ve druhé skotské lize v aktuálně druhém týmu tabulky. Letos má 10 zápasů v lize, kde si připsal 2 goly a 2 asistence a 2 zápasy ve skotském ligovém poháru.

Nicolas Pepe nastoupil na hrotu a odehrál celý zápas ve kterém Nice prohrálo ve francouzském poháru 1:0 s Le Puy Foot (tým třetí ligy). Letos má 6 zápasů v Konferenční lize, 2 goly. V lize má pak ve 14 zápasech 4 goly a 1 asistenci; 1 zápas pak v poháru.

Nikolaj Moller nastoupil na druhý poločas prohraného zápasu Den Bosche s Utrechtem II 4:1. Útočníkovi se letos ve druhé holandské lize nedaří. V 11 zápasech vstřelil 2 goly a připsal si 1 asistenci. 1 gol si připsal také v jednom zápase v poháru.

Ovie Ejeheri odehrál celý zápas ve kterém Chelmsford prohrál s Chippenham Town 1:0. V 21 zápasech National League South vychytal letos 11 čistých kont. Zahrál si i ve dvou zápasech FA Cupu.

Marcelo Flores zůstal sedět na lavičce náhradníků. Real Oviedo prohrál 3:1 s FC Andorra. Letos zatím 12 zápasů ve druhé španělské nejvyšší soutěži, 2 asistence a také 2 zápasy v poháru. Real Oviedo se v tabulce nachází na 15. místě.

Omar Rekik zůstal nevyužitým náhradníkem při bezgolové remíze Sparty Rotterdam s PSV. Rekik zažívá nepovedené hostování, nastoupil pouze ke 4 zápasům v Erdevisie, dost možná bude z hostování stažen.

Ryan Alebiosu nebyl v nominaci Kilmarnocku k zápasu s Celticem. Letos 14 zápasů ve skotské Premiership a 3 zápasy v poháru. Kilmarnock je v tabulce 9. (z 12 týmů)

Nuno Tavares nebyl v nominaci na pohárový zápas Marseille proti Hyeres (4. liga), který vyhráli 2:0. Letos v Ligue Un 16 zápasů 5 golů a 6 zápasů v Lize Mistrů.

Folarin Balogun nebyl v nominaci na pohárový zápas Reims proti Loon-Plage (tým šesté ligy), který i bez něj porazili 7:0. Flo má letos skvělou formu v 16 zápasech Ligue Un 10 golů a 2 asistence.

Auston Trusty a jeho Birmingham o víkendu zápas neměli. Trusty je letos jeden ze základních stavebních kamenů Birminghamu. V Championship 26 zápasů 3 goly a 1 asistence. 1 zápas pak v EFL Cupu.

Alex Runarsson a jeho Alanyaspor hrají proti Trabzonsporu až zítra. Letos 15 zápasů Super Lig a 2 čistá konta. Navíc jeden zápas v poháru.

Mazeed Ogungbo o víkendu nehrál, protože jeho Crawley Town nemělo zápas. V League Two letos má 10 zápasů a po dvou v EFL Trophy a EFL Cupu.

Tom Smith a Bromley o víkendu také neměli naplánovaný zápas. Letos 13 zápasů v National League (5. nejvyšší soutěž) a 3 čistá konta.

Zdroj: /Jorge Bird, Transfermarkt/