Messi : Chtěl bych hrát s Fábregasem

 

Hvězda Barcelony Lionel Messi v rozhovoru pro sportovní web Sports.es řekl, že by velice chtěl, aby Cesc Fábregas hrál v dresu Blaugrany.

Oba hráči stáli proti sobě ve středu v utkání Ligy Mistrů na The Emirates. V zápase byl úspěšnější tým vedený Cescem Fábregasem. Odveta se hraje na Camp Nou za necelé tři týdny.

„Fábregas je v Arsenalu klíčovým prvkem. Moc bych chtěl, aby Cesc hrál v Barceloně, ale to samozřejmě nezávisí ode mne. Jednou budeme jistě svědky chvíle, kdy Cesc nakonec otevřeně řekne, jestli zůstane v Londýně, nebo se vrátí do mateřského klubu“. 

„Myslím, že nikde nebude Fábregasovi lépe než ve Španělsku a v Barceloně“.

Nejlepší světový hráč se také několika slovy vyjádřil ke středečnímu zápasu. Řekl, že porážka vedla k poklesu morálky v šatně a atmosféra v týmu se trochu zhoršila. Přesto ale Argentinec věří, že na Camp Nou uvidí fanoušci skutečnou Barcelonu.

„Nemyslím si, že jsme si zasloužili prohrát, ta porážka především bolí. V prvním poločase byla naše hra velmi dobrá, měli jsme převahu, ale v závěru jsme ten zápas prohráli.Máme důvod se stydět“. 

„Na druhou stranu ale hrajeme odvetu na Camp Nou a musíme se vyrovnat jen s jednobrankovou ztrátou. Není důležité, jak to dokážeme, ale víme, že se nám to podaří. Stejně tak není důležité, jestli já vstřelím branku, důležité je postoupit do dalšího kola“, zakončil Messi.

/Sky Sports/