Mkhitaryan po zápase s Brentfordem

Henrikh Mkhitaryan ve středu večer nastoupil v základní sestavě 3. kola Carabao Cupu a také přispěl svým dílem ke skvělé týmové brance Danny Welbecka.

Arménský záložník vyvezl míč středem hřiště, aby poté našel Alexe Iwobiho, který předložil míč Nacho Monrealovi. Ten následně naservíroval branku pro Danny Welbecka jako na stříbrném podnose. Co řekl po zápase Micki?

o vítězství…
Nejdůležitější bylo vyhrát a dostat se do dalšího kola. První půle byla trochu snadnější než ta druhá, my jsme ale bojovali, snažili se, tvrdě pracovali a nakonec vstřelili i třetí branku, takže celému týmu gratuluji.

o tom, že Brentford neměl co ztratit…
Věděli jsme, že nás čeká tvrdý soupeř, hrají velmi dobře, takže neznamenalo, že když jsme dali v prvním poločase dvě branky, už to půjde samo a bude to snadné. Věděli jsme, že po přestávce do toho půjdou víc a víc, ale byli jsme na to připravení.

o šanci nastoupit pro Smith Rowea…
Jsem za něj velmi rád, protože odehrál dobrý zápas, také za všechny ostatní hráče. Všichni ukázali, že každý je připraven hrát a že nezáleží na tom, o jaký zápas jde, Premier League, Carabao Cup, FA Cup nebo Evropská liga. Každý je připraven hrát a pomoci Arsenalu uspět.

/arsenal.com/