Mkhitaryan – Víme, že každý bod je důležitý

Henrikh Mkhitaryan zažil v sobotu vítězný návrat na trávníky, když jsme na John Smith’s Stadium porazili domácí Huddersfield 2-1.

Arménský záložník byl v centru dění a přispěl svým dílem k brankám Alexe Iwobiho a Alexe Lacazetta v prvním poločase, které nám zajistily důležité venkovní vítězství.

Po zápase odpovídal novinářům…

o výkonu týmu…
Není to výkon, který bychom chtěli, ale výsledek ano. Poslední venkovní zápas jsme vyhráli před dvěma měsíci, takže to pro nás bylo důležité vítězství a jsme šťastní za tři body.

o brzké brance, která tým uklidnila…
Myslím, že bylo důležité, že jsme dali v prvním poločase dvě branky, kromě toho jsme si vytvořili i další šance, ale měli jsme trochu smůlu. V druhém poločase jsme měli pár šancí, ale neproměnili jsme je. Nejdůležitější je ale to, že jsme vyhráli.

o tom, že jim Huddersfield vítězství vůbec neulehčil…
S novým manažerem začali hrát velmi dobře a přeji jim hodně štěstí. Nejdůležitější je, že jsme vyhráli a můžeme jet domů spokojení.

o potřebě dobrých výsledků k dosažení TOP 4…
Uděláme vše proto, abychom všechny zápasy vyhráli, každý bod je totiž důležitý. Nyní se můžeme soustředit na Evropskou ligu a potom zpět na Premier League.