Mladíci na hostování

Na hostování je přesně šest mladých hráčů Arsenalu. Pojďme se tedy podívat, jak hráli.

Jay Simpson –Hartlepool United 0:1 Millwall
Mladý kanonýr se stal jediným střelcem v tomto zápase. V 11. minutě využil přihrávku Jema Karacana a vstřelil vítěznou branku. Jay odehrál celých 90 minut.

Mark Randall –Burnley 1:2 Sheffield United
Mark Randall může být frustrovaný, protože ani v tomto zápase neodehrál žádnou minutu. Jeho tým prohrál 1:2 na vlastním stadióně.

Kieran Gibbs –Ipswich 2:1 Norwich City
Kieran Gibbs odehrál pouze 1 minutu v barvách Norwiche City, který prohrál venku s Ipswichem. Mladý Welšan se objevil na hřišti v nastaveném čase, kdy vystřídal zraněného Lee Crofta.

Carlos Vela –Osasuna 1:0 Espanyol
Carlos Vela nastoupil v základní sestavě Osasuny. Carlos ve vítězném zápase odehrál 70 minut, ale poté jej vystřídal Hector Font.

Fran Merida –Real Sociedad 1:1 Celta Vigo
Mladý Španěl dostal šanci v základní sestavě od nového trenéra Realu Sociedad Juanmyho Lillia. Fran odehrál 58 minut a poté jej vystřídal Nacho.

Pedro Botelho –UD Salamanca 2:2 UD Las. Palmas
Pedro Botelho rovněž neodehrál ani minutu v zápase, který skončil remízou 2:2. Pedro se po dlouhé přestávce po zranění objevil na lavičce a brzy by se měl objevit v sestavě Salamancy.