Mustafi nechce dělat problémy. Emery ho vidí jako součást týmu

Velké debaty se vznášely okolo Shkodrana Mustafiho. Německý stoper byl na odchodu z klubu, Unai Emery ho na začátku sezóny nevyužíval. Mustafi přesto tvrdí, že stále se považuje za právoplatného člena Arsenalu.

V uplynulé době se sedmadvacetiletý obránce musel vypořádat s kritikou na svoji osobu. Vedly k tomu nepříliš uspokojivé výkony, které fanouškům dělaly vrásky na čele.

Ačkoliv se Mustafi zúčastnil předsezónní přípravy, tak Unai Emery před začátkem ročníku několikrát prohlásil, že bude naslouchat zájmu ostatních klubů.

Mustafi však nakonec zůstal, a ve čtvrtek si odbyl úvodní letošní zápas, ve kterém pomohl k výhře nad Frankfurtem 3:0. „Nikdy jsem nepatřil k těm, kteří začnou dělat problémy, jakmile něco nefunguje,“ prohlásil Němec.

„Vždy jsem říkal: Pokud je zde možnost, tak jsem otevřený dalším krokům. Pokud ne, budu pokračovat ve své práci,“ pokračoval hráč, který do Arsenalu přišel v létě 2016.

„Můj otec, který je zároveň mým agentem, se s klubem sešel. Momentálně jsem hráčem tohoto klubu a stále mi zbývají dva roky. Manažer mi oznámil, že mě vidí jako ostatní hráče v týmu. I díky tomu jsem hrál ve čtvrtek.“

„Nyní uvidíme, co budoucnost přinese,“ dodal