Nagoya Grampus – Arsenal FC: Preview


Základní informace

22.7.2013 (pondělí)

12:30 SELČ
 
Toyota Stadium

  

Streamy naladíte na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info,atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).


Možná sestava

 


Představení soupeře

Celý název

Nagoya Grampus

Přezdívka

Grampus

Založen

1983 (jako Nagoya FC)

Stadión

Toyota Stadium (kapacita 45,00)

Předseda

Toyo Kata

Manažer

Dragan Stojkovič

Soutěž

J. League Division 1

2012

J. League Division 1, 7. místo

Nagoya Grampus jsou bývalý tým našeho manažera. Ročník 1995 byl dlouhá léta nejlepším v historii klubu, až do příchodu současného manažera, Dragana Stojkoviče, který s týmem dokázal vyhrát ligu. V letošní sezóně to zatím není moc slavné (japonská liga se hraje systémem jaro-podzim). Týmu patří devátá příčka, hlavně díky bídné sérii v období duben-květen, kdy nedokázali zvítězit v sedmi zápasech v řadě a spadli ze čtvrté příčky na čtrnáctou. Na třetí příčku, která zaručuje kvalifikaci do asijské Ligy mistrů, aktuálně ztrácí třináct bodů. Nejlepšími střelci týmu jsou Yoshizumi Ogawa a Keiji Tamada, na paty jim šlape austrtalsý reprezentant Joshua Kennedy

Symbolem týmu je delfín šedý (též plískavice šedá, delfín Rissoův nebo grampus šedý, Grampus griseus), který je zároveň symbolem města – dvojice těchto zvířat zdobí střechu místního hradu (tedy spíše jejich folklórní obdoba).