Nasri: Moje srdce patří Arsenalu

Samir Nasri, asi největší letní posila mužstva Kanonýrů, prohlásil, že miluje tento klub, a že chce i nadále pokračovat ve skvělých výkonech, podobných tomu z nedělního zápasu proti Realu Madrid.

 

Francouzský křídelní hráč byl předmětem dlouhotrvající přestupové ságy, za jejíž průběh by se nemusel stydět ani nejeden hollywoodský scénárista. Po mnoha podivných prohlášeních nejrůznějších lidí byl přestup postupně odvoláván, a poté zase zainteresované osoby prohlašovaly, že přestup už je jen otázkou několika dnů. Nakonec tyto spekulace ukončila oficiální stránka Arsenalu, která transfer potvrdila.

 

Hráč na své internetové stránce napsal: „Hrát na Emirates Stadium, a mít možnost na hřišti odevzdat své srdce Arsenalu,  mě činí nesmírně šťastným.

 

V uplynulých týdnech jsem měl možnost pozorovat vášeň a atmosféru, která obklopuje tento klub. Pro hráče je to jako rodina.

 

Jsem potěšený, že můžu nastupovat za Arsenal, a doufám, že nás čeká dobrá sezóna.

 

Miluji styl fotbalu, který Arsenal produkuje, a týmový duch je naprosto fantastický. Všichni mladí hráči se navzájem respektují a uznávají, což je zřetelně vidět i na hřišti.“

 

/arsenal-mania/