Názor Winterburna na současnou situaci Arsenalu


Wenger potřebuje přivést alespoň tři hráče.

Nigel Winterburn legenda Arsenalu věří, že se Manchesteru City nepodaří probít se do TOP 4 i když podepíší smlouvu s Kolo Tourém.

Bývalý reprezentatn Albionu si myslí, že o titul si to rozdají stejné kluby jako minulý rok.

„City se mohou opřít o nákupy, mohou přivést mnoho hráčů bude zajímavé pozorovat jak je zapracují do týmu a jak moc naplní jejich přání hrát v základu.

Arsenal má svůj vlastní styl hry, jejich kontinuita, mladí hráči už mají pár sezon v PL odehraných, takže jsou čím dál tím zkušenější.

Tuto sezonu bude ohrožovat TOP 4 Aston Villa a Man City s Evertonem. Proto si myslím, že to bude fantastická sezona.“

Winterburn se také vyjádřil na téma trofejí a posil.

„Vzhledem ke kvalitě hráčů, kteří odešli se zdá, že se klub nepohl z místa nebo dokonce udělal krok zpět. Pokud ovšem dokážou tyto odchody zaplátovat novými posilami tak to bude pro Arsenal velmi, velmi dobré.

Fanoušci stojí na rozcestí. Jsou si vědomi velkého úspěchu v letech minulých, ale po současném výprodeji se ptají ´Kdy vyhrajeme další titul?´

Podle mého názoru budou muset přivést další tři posily, aby posilnili kádr. Musíte Arsénu Wengerovi důvěřovat. Určitě má něco za lubem, protože umí vybrat správné hráče, jinak by ty dva nenechal odejít.

Arsenal je známý svou přestupovou politikou. Pokud hráč vyjádří touhu odejít, Wenger s ním pokaždé promluví a snaží se ho přesvědčit aby zůstal.

Pokud hráč nezmění svůj názor, tak se Wenger snaží z něho vytřískat co nejvíce peněz.

Co musí nyní Arséne Wenger udělat je doplnit kádr, udělat Arsenal silnějším. Možná nevíme o hráčích, kteří do klubu přišli hodně, ale pokud udělají Arsenal silnějším, musíme Wengerovi věřit.“

/skysports/