Newcastle – Arsenal

Newcastle XI: Dúbravka; Targett, Burn, Schar, Krafth; Joelinton, Guimaraes, Longsraff; Saint-Maximin, Wilson, Almiron

Arsenal XI: Ramsdale; Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares; Elneny, Xhaka; Saka, Odegaard, Smith Rowe; Nketiah.

Komentáře

  1. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    No nevím asi už je konec, LM by byla letos navíc. I EL má svou kvalitu. Třeba koupit hráče co nám ještě chybí a uvidíme.

    |
  2. HUcak (karma: 2) #1

    Který z našich co šli ze hry měl zranění neslučitelné se životem, že nám dovolili střídat 4x ?

    |
  3. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Tak 4 stridani jsme mohli kvuli jejich stridani pri otresu mozku. To prekvapive pridava stridani obema tymum. Aspon k necemu dnesni zapas byl. Naucil jsem se nove pravidlo

    |
  4. Michal (karma: 883) #1

    Aspoň remízu bychom mohli uhrát. Pokud dnes prohrajeme, tak by museli Slepice s Norwichem prohrát, aby byla aspoň nějaká šance.

    |
  5. Muel (karma: -234) #1

    hlavne že docent Arteta dostal novú zmluvu? za čo? za toto? … taktika nič, striedania nič, príprava na zápas nič, zmeny v zápase nič, jediné čo vie je vyplakávať , že chce nakupovať, nech si dá pičuj spraviť kozy a nech ho tam trtkajú šejkovia jedna radosť čuraká jedného ufňukaného. … koment hodný artetu

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      Kdyz mas na lavicce Pepeho a Lacu, tak se stridanim moc nevymyslis. Osobne si myslim, ze oba na lavicce meli zustat, protoze na hriste v dresu Arsenalu nepatri. Stejne jako Soares, Tavares. Proste mame uzky kadr. Dokud jsou vsichni zdravi, tak nam chybi jen utocnik. Ale jakmile prijde jedno dve zraneni, jsme v riti

      |
  6. Petr Matulka (karma: 1756) #1

    Martinelli v tech řešení hrozne najivní…a gol takze stejne hotovo. Tenhle sračkovej styl fotbalu me nebaví

    |
  7. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Soares paradni ofsajdova linie a to to mel cele pred sebou. Tahle chamrad, co sem natahalRaul, to je k zbliti

    |
  8. railgun (karma: 985) #1

    same vymluvy na penize a zenahrajeme LM a pak i blbeho guimarease vyfoukne ubohy newcastle…co budeme proti nim delat pristi sezony fakt nevim…

    |
  9. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    V EL nam bude lepsie. Takto sa o LM nebojuje…
    Dalsie sklamanie od Arsenalu. Nevadi su aj dolezitejsie veci.
    Dobru noc.

    |
  10. Tomáš Svrčina (karma: 22) #1

    Psal jsem to tady pred 2mi mesici. Chlapi neblaznete stale s tou LM. Na to nemame vykon. Nekteri tady dokonce chteli 3ti misto ?? vtipne opravdu. Budme radi za 5te misto, treba zase 3 roky budeme radi za 10tku. Meli bychom slavit a ne nadavat

    |
  11. Koscielny (karma: 1833) #1

    Na víc asi fakt nemáme. Kombinace mladého týmu a nezkušeného trenéra se dnes projevila v plné síle. Hráčům bych asi nevyčítal snahu,ale nemají vůbec zkušenosti z takové situace a to samé Arteta.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      To uz je uprimne jedno, protoze my v soucasnem rozpolozeni nedame ani ten Everton. Nemluve o tom, ze Norwich je absolutni tragedie. Ten porazi Slepice i bez rozhodcciho

      |
  12. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    No, bohuzel. Liga mistru byla hodne blizko, ale asi na to jeste fakt nemame. Nektere vykony byly skvele a nektere zase tragicke a celkove to je tak, jak to je. Cil byla Evropska liga, to jsme splnili a bojovali jsme o top4 s nejmladsim tymem PL. Jsem nasranej, ze se nebudu koukat na nase kluky v utery nebo ve stredu, ale celkove je 100% videt zlepseni a je videt, ze jdeme spravnym smerem. Kdyz se budeme dale zlepsovat, tak ta LM pristi rok urcite padne. 🙂 Diky kluci!!!

    |
  13. Michal (karma: 883) #1

    Nesere mě ani tak, že zase LM nebude, stejně na ni nemáme a než vypadnout v osmifinále radši mít šanci na vítězství v EL, co mě ale sere totálně je, že jsme to na stříbrným podnose naservirovali Slepicím. Ještě že nejsem Angličan a nemám kolem sebe Slepice, totální ostuda to takhle odevzdat 3 kola před koncem se 4 bodovým náskokem.

    |
  14. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6442) #1

    Jsme fakt k smichu.. hrajeme naprosty ho… jedinej hrac tam nejezdi po prdeli.. videli jste jak hraci newcastle padali do strel? Nasi se otoci zady.. elneny misto any branil se hlasi a signalizuje buh vi co.. naprosto otresny se na tohle divat..

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.