Neymar poslední doby: Off topic

Určitě jste si již všimli, že poměrně dost část „válčím“ v diskuzích s chestrem, ale i jinými, o tom, co se dá považovat za příspěvky mimo mísu a které naopak za příspěvky k tématu. Ale opravdu mě nebaví ze sebe dělat toho špatného a z nezbedníka rytíře v nablyštěné zbroji, protože on Vám příspěvky nesmaže. Takže mě krtek svoji reakcí, či nápadem, přiměl k sepsání tohoto, dejme tomu, blogu.

O co tedy půjde? Fórum na této stránce je mrtvé a všechny naše pokusy o to dostat Vás na něj selhali. Pro odstranění příspěvků mimo mísu v diskuzích nám zbývá už jen jedna možnost, vytvořit Vám článek pro ně stvořený. Proto se budeme snažit jednou týdně vydat článek, který shrne vše důležité ze světa sportu za uplynulý týden. Bohužel postrádám smysl pro humor, kterým oplývá nezbedník s krtkem, ale snad se nebudete moc nudit.

Začněme tedy, jak jinak než, fotbalem.

Všechny internetové stránky dnes píší o absolutní senzaci, Barcelona vypadla z Ligy Mistrů. Možná tomu pomohlo, že Messi v posledním zápase údajně vyklusával jako Denilson, ale nazvat to senzací? Senzace byla, když Wigan vyřadil Man City z FA Cupu, nebo když Baník vyhrál ligu, ale ne to když první tým španělské ligy porazí tým, který už není tím týmem, kterým býval před pár lety. Větším překvapením pro mě byl postup Chelsea do dalších bojů, za to Manchester United nezklamal.

O tom jak se nám vede v Premier League už tady bylo napsáno mnohé, takže pro tento týden ji s dovolením vynechám. Ale nakoukl bych do Bundesligy, kde Barcelona, promiňte, Bayern poprvé v sezóně prohrál, ovšem to nic nemění na tom, že jsou mistři. Ale upřímně jsem věřil, že v tomto ročníku, ve kterém nemají konkurenci ani v Dortmundu, projdou sezónou neporaženi. Kolika týmům se to vlastně kdy povedlo?

Na závěr prostě musím zmínit brutalitu, s jakou se představila slovenská reprezentace do 18 let v Makedonii, nedokážu to popsat slovy, ale naštěstí z těchto jatek existuje video záznam, takže posuďte sami!

Nevím, jestli Vás to bude zajímat, ale zlehka nakoukneme také do jiných sportů, příště je můžeme vynechat, nebo doplnit i o další.

Základní část NHL se chýlí ke konci a Jarda Jágr, pořád nemá jisté play off. Což nahrává Růžičkovi (trenér české reprezentace) protože jej bude moci povolat do národního týmu pro mistrovství světa 2014. Dokud ale Růžička nepředvede, že je lepším trenérem jak Hadamczik, což za jeden rok nepůjde, tak nebudu věřit tomu, že bídná forma české reprezentace jde na vrub trenéra. Mimochodem to stejné si myslím o Arsenalu.

NHL ještě dohrává svoji základní část, za to v české Extralize již probíhá semifinále, kde může Kometa vyřadit, v základní části suverénní, Spartu (pod článkem může probíhat nekontrolovaná diskuze, ale nadávání či napadání fanoušků jiných týmů bude, prozatím, mazáno). Druhou semifinálovou dvojící jsou Třinec se Zlínem, také jste si všimli, ve které části České republiky se hraje dobrý hokej (malé rýpnutí nikdy neuškodí)?

Nesmíme zapomenout také ostatní sporty. Při sledování toho následujícího jsem myslel, že jsem hluchý, ale aspoň je na co koukat. A hlavně, Vettel nemá nejlepší auto a hned se to projevilo na výsledcích. Jen jsem zvědav, co přinesou další závody popřípadě i sezóny. Tankování paliva nám nevrátí, ale snad přijdou s něčím, co celkový dojem z formulí pozvedne, jako letos.

Neměl jsem moc času na sepsání tohoto článku, navíc jsem potřeboval vydýchat i zničenou raketu na squashi. Ale s kritikou mě nešetřete, při nejhorším se na to příště vyprdnu (smajlíky nepoužívám, takže ano jde o žert). Kdokoliv z redaktorů může článek rozšiřovat o své postřehy ze světa sportu i mimo něj a stejně tak i Vy v diskuzi.

Celý příští týden nebudu mít přístup k počítači, takže snad mě někdo zastoupí.

Ludvajz

/článek vyjadřuje osobní názory autora/

Komentáře

  1. Pulec (karma: 0) #1

    Klidne tady muze byt clanek bez jakehokoli povidani, staci jenom neco, kam se budou sypat OT atd. Stejne si vsak myslim, ze to problem nevyresi…ale za pokus to stoji.

    |
  2. jannes (karma: 0) #1

    Počkaj teraz jako vážne alebo s rezervou mám brať tento článok? 😀

    |
  3. Stranger0569 (karma: 0) #1

    Mě tento článek pobavil, hezký sarkasmus a jednou týdne bych drby okolo rozhodně uvítal. Jen ty okolní sporty mě moc nezajímaly, to už si raději čtu v lidových denících. 😉

    |
  4. Ludvajz (karma: 0) #1

    [quote name=“jannes“]Počkaj teraz jako vážne alebo s rezervou mám brať tento článok? :D[/quote]

    v dnešním datu je sice jednička, ale Apríl už není 🙂

    |
  5. Ludvajz (karma: 0) #1

    [quote name=“Stranger0569″]Mě tento článek pobavil, hezký sarkasmus a jednou týdne bych drby okolo rozhodně uvítal. Jen ty okolní sporty mě moc nezajímaly, to už si raději čtu v lidových denících. ;-)[/quote]

    příště se můžu více zaměřit na fotbal

    |
  6. jannes (karma: 0) #1

    [quote name=“Ludvajz“][quote name=“jannes“]Počkaj teraz jako vážne alebo s rezervou mám brať tento článok? :D[/quote]

    v dnešním datu je sice jednička, ale Apríl už není :)[/quote]
    dobre dobre.. 😉

    |
  7. Neri17 (karma: 0) #1

    Mě tohle přijde jako docela dobrý nápad, ale souhlasím s Pulcem, ten článek nemusí ani nic obsahovat, prostě vytvořit místo pro OT, třeba si na to zvykneme. Uvidí se, jestli se to chytne. Souhlasím s tím, že fórum je mrtvé a to už hodně dlouho a je to naprosto logické. Prosby o přesunutí s OT na fórum nemohly uspět. A opět souhlasím s Pulcem, taky si myslím, že to nebude znamenat přesunutí OT z normálních článků sem, ale budou OT tady i v normálních článcích. Ale může se to chytit. Já za sebe můžu slíbit, že OT budu házet sem. Ale úplně se bojím, co se tady může objevit za témata…

    |
  8. pracek (karma: 0) #1

    a inak aby som nezabudol…super napad.. staci to par krat topovat (interval 1 tyzdna je podla mna ideal) a trosku to korigovat nech to nema 15+ stran.. a bude to forum v clanku ako stvorene

    |
  9. miezto (karma: 0) #1

    Toto nepomůže… zbytečně to zveličujete. Problém bych hledal jinde a ne v diskutujících, ti budou vždycky stejní.

    |
  10. cabe (karma: 0) #1

    Ti rozhodčí jsou asi trochu jasní v tom zápase Makedonie Slovensko. 8) Vettl by si zasloužil slušnou sezonu, aby konečně všechny umlčel, že za všechno může jen technika a jeho auto. Co se týče formule poslední roky je to strašná nuda, ale co se ted dělo v Bahrajnu snad znamená nakou šanci na lepší závody, protože jsem se u toho konečně po hoooodně dlouhý době nenudil a dalo se to nazvat závodama.

    |
  11. Jonny1111 (karma: 0) #1

    [quote name=“Pulec“]Klidne tady muze byt clanek bez jakehokoli povidani, staci jenom neco, kam se budou sypat OT atd. Stejne si vsak myslim, ze to problem nevyresi…ale za pokus to stoji.[/quote]
    presne tak, staci len dat niekde na hlavnu stranku nejaky odkaz OT kde bude len diskusia, ale ak sa vam chce pisat taketo clanky tak kludne, rad si precitam 🙂

    |
  12. Jonny1111 (karma: 0) #1

    Novým sponzorom „Red Devils“ sa stane automobilka Chevrolet, ktorá sídli v neďalekom Detroite. Oznámili 357-miliónový sponzorský kontrakt so sedemročnou platnosťou.

    to je 51 milionov za sezonu, nasa zmluva s emirates je ako na tom ?

    |
  13. Randy (karma: 0) #1

    „Na závěr prostě musím zmínit brutalitu, s jakou se představila slovenská reprezentace do 18 let v Makedonii, nedokážu to popsat slovy, ale naštěstí z těchto jatek existuje video záznam, takže posuďte sami!“ Mohl bych poprosit o odkaz na to video?

    |
  14. misha (karma: 0) #1

    [quote name=“Randy“]“Na závěr prostě musím zmínit brutalitu, s jakou se představila slovenská reprezentace do 18 let v Makedonii, nedokážu to popsat slovy, ale naštěstí z těchto jatek existuje video záznam, takže posuďte sami!“ Mohl bych poprosit o odkaz na to video?[/quote]

    https://www.youtube.com/watch?v=o89330Q8joU

    |
  15. callix (karma: 0) #1

    [url]http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Jack%20Wilshere[/url]

    P.S. Můžete tam napsat jakýkoliv jméno 😆

    |
  16. hanys.hunter (karma: 0) #1

    [quote name=“callix“][url]http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Jack%20Wilshere[/url]

    P.S. Můžete tam napsat jakýkoliv jméno :lol:[/quote]
    drsné 😀

    |
  17. NorthGooner (karma: 0) #1

    [quote name=“Poky17″]Dobra tedy, mensi OT, kdy bude dalsi paper talk? 😀 Ty kachnicky mi uz chybi :)[/quote]

    Dnes jsem četl, že Arteta by mohl zamířit do Man U a nám by poslali Chicharita. Tak co ty/vy na to?

    |
  18. Theodor (karma: 0) #1

    až ted jsem si uvedomil, že pokud dáme to finale, tak budeme v létě hrát Community Shield či jak se to píše, to by bylo prolomení černé díry trofejí jak má bejt 😀 nerad předbíhám, ale přeju ten titul Liverpoolu. Kdyby Anglickou ligu včetně FA Cupu ovládl Arsenal s Liverpoolem tak by to byl sen.

    |
  19. bukowski83 (karma: 0) #1

    Ten Pool ty šejky přehrává ve všech ohledech, mimochodem možná by se kluci s trenérem měli podívat jak se zahrávaj rohy! 😀 Takhle vypadá výkon týmu, který chce hrát o titul!

    |
  20. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    Kdyz koukam na to jak Live drti sejky, tak to, ze drtil takhle i nas najednou nevypada tak zle.
    Kdyz uz to nebudeme my, tak to preji Live. Hraji utocny rychly fotbal a navic kazdy lepsi nez ropa

    |
  21. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    Jinak to, co ted Suarez ukazuje je presne to, o cem jsem nedavno psal. Proste takovy hajzl, ktery nam chybi. Specialne, kdyz je Jack na marodce, protoze on si taky nenecha nic libit.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.