Novinky o SLOVAK SPORT 2

Slovak Sport TV2 s Premier League v nabídce Topfun, DIGI a O2. 

Společnost Topfun Media a.s. ohlásila další úspěch, uzavřela dohodu se společností Slovak Sport TV na šíření kanálu Slovak Sport TV2 v aplikacích Topfun ve Smart TV a v mobilních zařízení s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

Tento nově vzniklý sportovní kanál bude jako jediný v České republice vysílat přenosy z anglické fotbalové Premier League. Ikdyž videopůjčovna Topfun působí kromě České republiky také na Slovensku, bude placený stream kanálu Slovak Sport 2 dostupný pouze pro zákazníky v České republice. Topfun umožní svým zákazníkům získat kanál Slovak Sport 2 samostatně, čímž se liší od jiných operátorů, kteří nabízejí Slovak Sport 2 v rámci tarifních balíčků.

„Jsme rádi, že se nám podařilo rozšířit portfolio TV streamů o sportovní kanál Slovak Sport 2 a že můžeme českým divákům nabídnout živé přenosy z jedné z nejatraktivnějších fotbalových lig na světě,“ prohlásil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl a dodal, že Slovak Sport 2 není posledním TV kanálem, který se v aplikacích Topfun nově objeví.

Nový sportovní kanál Slovak Sport TV2 se objeví v nabídce satelitní platformy Digi TV na Slovensku. Zatím není jisté, zda bude nová sportovní stanice dostupná i českým zákazníkům.

Start Slovak Sport TV2 je naplánován na 1.8.2013. Divákům přinese krom jiného atraktivní přenosy z anglické fotbalové Premier League.

Přidání Slovak Sport TV2 do slovenské nabídky Digi TV potvrdila společnost na zákaznické lince. Informuje Mediálne.sk.

Zatím není jisté, zda se stanice objeví ve službách společnosti Slovak Telekom.

EDIT 16:25 : na facebooku Sloval sport se objevilo toto : Určite ste všetci zvedaví kedy a kde začne vysielať SlovakSport.TV2 v Slovenskej republike. Tieto informácie sa všetci dozvedia 5. augusta, vtedy zároveň bude spustené vysielanie športovej stanice SlovakSport.TV2 v sieti operátora. Abonenti tohto operátora sa majú naozaj na čo tešiť.

 

/parabola/