Nový stoper? Nejpropíranějším jménem je nyní Cáceres


Jedním z míst v sestavě, kde Arsenal nejvíc tlačí bota, je post středního obránce. Dá se očekávat, že v létě přivítáme na Emirates Stadium alespoň jednoho nového stopera, v současnosti se pak nejvíce hovoří o Martinu Cáceresovi…

Je také dost možné, že by v létě mohlo mužstvo Kanonýrů přijít hned o tři zkušené střední obránce, Mikaelovi Silvestrovi, Solu Campbellovi a Williamu Gallasovi totiž vyprší smlouva a stanou se tak volnými hráči. Podle indícií z britského tisku má pak manažer Arséne Wenger zájem udržet na Emirates Stadium pouze Gallase, s nímž v současnosti vedení Arsenalu vyjednává podmínky nové smlouvy.

23-letý stoper Barcelony je nyní na hostování v Juventusu Turín, ovšem „Stará Dáma“ nehodlá za hráče utratit požadovaných 10 miliónů liber. Vzhledem k tomu, že ani v Barceloně už s ním moc nepočítají, stane se po sezóně pravděpodobně hráčem na prodej.

Cáceres je podle pozorovatelů nesmírně silný v osobních soubojích, dobře si rozumí s míčem, a během svého ročního působení v Itálii si ostudu rozhodně neutrhl, právě naopak. Italská média o něm hovoří ve velmi dobrém světle.

Ale jeho velkým problémem jsou zranění, v minulém roce díky nim přišel o značnou část sezóny.

Výjimaje Cácerese se pak často hovoří i o stoperovi Borussie Dortmund, Nevenu Subotičovi(21 let), tak se nechme překvapit, jak krizovou situaci ohledně stoperů v létě vyřeší manažer Arséne Wenger.

/Daily Mail, vlastní/