O čem píše v současnosti bulvár?

Přestupové období je v plném proudu, a proto se není čemu divit, že nás bulvární novináři neustále spojují s příchody či odchody různých hráčů. Pojďme si zrekapitulovat, o čem v současnosti píše britský bulvární tisk…

The Sun – Manchester City získá Kola Tourého za 14 miliónů liber.

Arsenal je spojován s odchodem dalšího afrického hráče, a opět do Manchesteru City. Pokud by se tento transfer uskutečnil, došlo by asi k mnohem většímu oslabení sestavy, než v případě odchodu Emmanuela Adebayora…

The Daily Mirror Arsenal je blízko získání brazilského „zázračného dítěte“ Wellingtona.

Vypadá to, že klub ze severu Londýna nakonec získá v ostré konkurenci talentovaného mladíka z Fluminese. 17-letý fotbalista byl totiž spojován s přestupem do Realu Madrid, Manchesteru United, Barcelony a Chelsea, ale vypadá to, že jeden z největších talentů v současném fotbale se podařilo získat Arséne Wengerovi.

The Daily Mail
Touré pravděpodobně přestoupí do Manchesteru City za 15 miliónů liber.

Manchester City podle všeho v současnosti vyjednává přestup Kola Tourého na Eastlands. Přestupní částka by se měla pohybovat okolo 15 miliónů liber.

The Daily Express
Wenger chce přivést Huntelaara a Cattermola.

Arséne Wenger plánuje přivést ještě dva další hráče. Jsou jimi útočník Realu Madrid Klaas-Jan Huntelaar a záložník Wiganu, a reprezentant Anglie do 21 let, Lee Cattermole.

The Daily StarWenger chce přivést Vučiniče.

Arsenal chce získat útočníka AS Řím Mirka Vučiniče, coby náhradu za Emmanuela Adebayora. V současnosti probíhají jednání mezi oběma kluby, přestupní částka by se měla pohybovat okolo 17 miliónů liber.

The Times
Manchester City chce získat Kola Tourého, poté, co je odmítl John Terry.

Manchester City se blíží získání Kola Tourého, jednání mezi oběma kluby probíhala včera večer. Ale ani příchod reprezentanta Pobřeží Slonoviny by nemusel vyřešit problémy Citizens v obraně.

The Independent
– Adebayor chtěl přestoupit do Manchesteru United, tvrdí Ferguson.

Sir Alex Ferguson odhalil, že Emmanuel Adebayor chtěl před podpisem smlouvy v Manchesteru City přestoupit do jeho týmu a nebo do Chelsea.

The Daily Telegraph
Akcionáři Arsenalu se přou ohledně prodeje Emmanuela Adebayora.

Spory mezi největšími akcionáři Arsenalu se rozostřili po prodeji Emmanuela Adebayora do Manchesteru City, například firma Alishera Usmanova Red&White se nechala slyšet, že tožský útočník měl být prodán, do „jakéhokoliv jiného klubu“.

The GuardianEmmanuel Adebayor byl „zoufalý“ z přestupu do Manchesteru City, nechal se slyšet Sir Alex Ferguson.

Manažer United tvrdí, že tožský internacionál, chtěl „zoufale“ přestoupit do jeho mužstva a nebo do Chelsea, oba dva kluby dokonce kontaktoval i s konkrétní nabídkou. Ani jeden z nich ale o něj zájem neměl, tudíž nakonec přestoupil za 25 miliónů liber do Eastlands.