O Chamakha usiluje i West Ham

Podle dnešního vydání  francouzského deníku L´Equipe se do boje o služby útočníka francouzského FC Girondins de Bordeaux Marouana Chamakha zapojil další londýnský klub, West Ham United.

 

O útočníka Chamakha se podle řady anglických a francouzských deníků po celé letní přestupové období vážně zajímal trenér Arsenalu Arsene Wenger, který naposledy týmu z Bordeaux nabídl 7 milionů liber, tato nabídka však byla managementem FC Girondins odmítnuta.

 

Francouzský tým si původně cenil Chamakha na 15 milionů liber, posléze pak svůj požadavek korigoval na 10 milionů liber. I tato částka však byla zřejmě pro Arsenal příliš nadsazená, protože Chamakhovi  končí za rok smlouva a vlastně od února příštího roku již může jednat s novými zájemci o jeho služby a v létě pak odejít jako volný hráč.

 

Po odmítnutí nabídky Arsenalu se podle francouzského deníku L´Equipe již nikdo z Emirates Stadium neozval. Naopak přišla nabídka z Upton Parku a to ve výši 10 milionů liber.

 

„Arsenal se v té věci neozval. Podle mého, kdyby Arsene Wenger měl o Chamakha opravdový zájem a usiloval by o jeho přestup, to by mne kontaktoval sám,“ řekl Jean-Luis Triaud, prezident Bordeaux.

 

„Jestli zůstane Chamakh u nás i příští rok? To nevím. Mám v týmu hráče, který chce odejít.“

 

Samotný hráč  se k celé věci vyjádřil následovně : „Hrál jsem víkendový zápas. Uvidíme, jestli vedení klubu změní své stanovisko.

 

/ L´Equipe/