Objednávka Away Kit 2013

 

 

 

 

 

 

!!! POUZE PRO ČLENY SUPPORTERS CLUBU!!!

 Pouze pro členy SC!!! Tedy pro ty, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2013/14.

Nová sezóna se blíží, příchody zatím nic moc, tak si aspoň nakupte dresy. K tomu vám opět nabízíme společnou objednávku.

Jako obvykle v létě, obejdnávka je omezena pouze na dresy a jejich příslušenství (trenýrky, stulpny, dětské dresy). Momentálně je sice aktuální venkovní dres pro sezńu 2013/14, který bude k dispozici od 1. srpna, ale můžete si objednávat i domácí nebo gólmanské dresy. Jejich dostupnost najdete na stránkách Arsenal Shopu.

Většina z Vás už to zná, ale přece jen apeluji na všechny, zejména objednávkové „nováčky“, aby si pečlivě přečetli návod a také pozorně přepisovali kódy, názvy a ceny. Od loňska nám zase všechno podražilo (včetně domácího dresu), takže bacha na to!

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek!!!

Vzor vyplnění vidíte na následujícím obrázku (bacha, ceny nejsou aktuální!):

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám dres přišel až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to €4,50.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 19.7.2013 12.00. (během pátečního odpoledne budu objednávku kompletovat a hned posílat, takže termín neprošvihněte)
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com
Předmětu emailu: „Objednavka Away Kit 2013“ a vaše registrační číslo v SC (na číslo nezapomínejte!!!)
Zároveň je třeba do 22.7. 2013 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
520700-4203814563/8360 pro Slovensko (pozor, nové číslo!)

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě (kamarádům ze Slovenska se dopředu omlouvám, ale potvrzovat jejich platby trvá déle)

POZOR! Away Kit se začíná prodávat až od 1. srpna a tudíž nečekejte, že zásilka z Anglie dorazí před tímto datem. Navíc, díky mojí dovolené, nebudu schopen rozesílat věci před 5. srpnem, takže trpělivost.

Díky, Hans