Odegaard – byl to brilantní výkon.

Martin Odegaard si z utkání proti West Hamu odnesl ocenění pro hráče zápasu. Na Boxing Day si připsal dvě asistence a byl dirigentem našeho skvělého útočného výkonu.

Náš kapitán byl jeden z mála hráčů základní jedenáctky, který se nezúčastnil letošního MS. Řekl však, že tuto pauzu využil „dobrým způsobem“.

o tom, co bylo řečeno o poločase…
Myslím, že jsme si prostě řekli, že musíme hrát dál, věřit si a pokračovat v tom, co děláme. Pár věcí zlepšit, ale myslím, že jsme hráli poměrně dobře i v prvním poločase. Jen tomu chyběl gól, zato oni ho dali z ničeho. Hráli jsme ale dobře a pokračovali jsme v tom a spoustu jsme toho dělali stejně. V druhém poločase jsme měli více prostoru. Myslím, že byli ke konci unavení, takže to byl brilantní, brilantní výkon.

o zachování formy z listopadu…
Myslím, že je to odvedenou prací. Pár hráčů jsme měli na MS, ale ti, kteří zůstali, pracovali opravdu tvrdě. Kemp v Dubaji byl opravdu skvělý, odehráli jsme tam pár dobrých zápasů a tvrdě pracovali. Myslím, že každý je hladový na návrat a dokázat to, že si zasloužíme být tam, kde jsme. Takže tvrdá práce a odhodlání pro klub.

o jeho vlastním výkonu…
Dnes jsem se cítil dobře. Myslím, že celý tým byl dobrý. Měl jsem trochu více odpočinku, než hráči z MS, takže si myslím, že jsem to využil dobrým způsobem a cítil jsem se dobře.

o brance Eddieho…
Byl to skvělý gól. Myslím, že celá výstavba byla dobrá a jeho přebrání a zakončení také. Jsem za něj opravdu, opravdu moc rád, že trefil a jaký předvedl výkon. Jsem za něj šťastný.

o tlaku, který vytvořili na ManCity…
Jo, ale jak jsme již několikrát řekli, soustředíme se jen na sebe. Příliš se nezajímáme o ostatní týmy. Soustředíme se na sebe. Tvrdě pracujeme, zůstáváme skromní. Vyhlížíme následující zápas a chceme jej vyhrát. Záleží jen na tomhle.

/arsenal.com/