Oficiálně: Joe Willock přestoupil do Newcastle

Mladý anglický záložník se po úspěšném hostování stal trvalou posilou Newcastle United. Děkujeme za jeho působení v Arsenalu a přejeme hodně štěstí do budoucna.

Komentáře

 1. Cesky lev 20 (karma: 622) #1

  Včerejší zápas jsem samozřejmě musel vidět, ale každopádně mnohem více jsem zklamaný právě z odchodu Joea. Mě tam zrovna včera chyběl typ, jako je on a ta cena za něj mě osobně přijde docela směšná. Obrovské zklamání včera Callum a Bentey White s Marim taky slušná bída. Leno mě osobně vadí už delší dobu a to, že nemá konkurenci se na něm ještě více odráží. Sambi opět velmi mile překvapil a Granit až na jednu minelu, taky v pohodě. Emil škoda, že nedal gól, ale zápas měl dobrej. Gabi asi až moc přemotivovaný, ale aspoň dřel a dělal slušnej presink. Flo potřebuje ještě trošku zesílit v osobních soubojích, ale za dané situace se asi od něj ještě více čekat nedalo. Pepe bohužel nevydařený zápas. Saka ukázal, že letos bude opět asi patřit k tomu nejlepšímu. Sečteno podtrženo nutně potřebujeme GK které bude tlačit na Lena ideálně ho vytlačí, RB do základu, Odegarda k Emilovi a další CM a určitě bych šel i po Vlahovicovi nebo Abrahamovi tento typ útočníka by se dost hodil. Jsem zvědavý co se ještě stihne do konce přestupáku, ale takto to nepůjde.

  • Ghostface (karma: 1306) #1

   Za mě je Granit prostě důvod naší pomalosti, on na všechno potřebuje mraky času, fakt jsem od něj neviděl že by dával nějaký narazecky z první, snahu hru zrychlit. On si míč vždycky zpracuje a pak se teprve podívá co s ním může udělat a na to se soupeř stihne připravit…Já ho mám celkem rád, ale do tempa PL se prostě nehodí, ta Itálie by mu podle mě sedla daleko víc. Škoda že ty socky z Říma za něj nebyli ochotni dát ani tu smesnou částku.
   K pepemu, on se včera snažil, ale měl tam fakt zoufalou podporu od chamberse (obecně tam mad od průchodu k nám zoufalý parťáky na RB). Mít tam někoho jako Tierney tak to bude jiný kafe. Fakt doufám, že ještě po nějakým RB půjdeme, tím by se celá práva strana zvedla o X úrovni výš.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.