Oficiálně: Joe Willock přestoupil do Newcastle

Mladý anglický záložník se po úspěšném hostování stal trvalou posilou Newcastle United. Děkujeme za jeho působení v Arsenalu a přejeme hodně štěstí do budoucna.

Komentáře

 1. Cesky lev 20 (karma: 738) #1

  Včerejší zápas jsem samozřejmě musel vidět, ale každopádně mnohem více jsem zklamaný právě z odchodu Joea. Mě tam zrovna včera chyběl typ, jako je on a ta cena za něj mě osobně přijde docela směšná. Obrovské zklamání včera Callum a Bentey White s Marim taky slušná bída. Leno mě osobně vadí už delší dobu a to, že nemá konkurenci se na něm ještě více odráží. Sambi opět velmi mile překvapil a Granit až na jednu minelu, taky v pohodě. Emil škoda, že nedal gól, ale zápas měl dobrej. Gabi asi až moc přemotivovaný, ale aspoň dřel a dělal slušnej presink. Flo potřebuje ještě trošku zesílit v osobních soubojích, ale za dané situace se asi od něj ještě více čekat nedalo. Pepe bohužel nevydařený zápas. Saka ukázal, že letos bude opět asi patřit k tomu nejlepšímu. Sečteno podtrženo nutně potřebujeme GK které bude tlačit na Lena ideálně ho vytlačí, RB do základu, Odegarda k Emilovi a další CM a určitě bych šel i po Vlahovicovi nebo Abrahamovi tento typ útočníka by se dost hodil. Jsem zvědavý co se ještě stihne do konce přestupáku, ale takto to nepůjde.

  • Ghostface (karma: 1370) #1

   Za mě je Granit prostě důvod naší pomalosti, on na všechno potřebuje mraky času, fakt jsem od něj neviděl že by dával nějaký narazecky z první, snahu hru zrychlit. On si míč vždycky zpracuje a pak se teprve podívá co s ním může udělat a na to se soupeř stihne připravit…Já ho mám celkem rád, ale do tempa PL se prostě nehodí, ta Itálie by mu podle mě sedla daleko víc. Škoda že ty socky z Říma za něj nebyli ochotni dát ani tu smesnou částku.
   K pepemu, on se včera snažil, ale měl tam fakt zoufalou podporu od chamberse (obecně tam mad od průchodu k nám zoufalý parťáky na RB). Mít tam někoho jako Tierney tak to bude jiný kafe. Fakt doufám, že ještě po nějakým RB půjdeme, tím by se celá práva strana zvedla o X úrovni výš.

 2. Václav Novák (karma: 587) #1

  Já z toho šťastnej nejsem. Joe podle mě hodně klame tělem. Nevypadá jako třída, ale kolikrát se z těžkejch situací dostane, jak kdyby v souboji ani nebyl. Je pořád hrozně mladej, přesto má dost odehráno. Dle mého půjde ještě hodně nahoru, snad ne tak, aby nás to časem mrzelo.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.